Sayfa 513/653 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 5217 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Armada kardeş, yazıp yazıp siliyor musun yoksa yazdıkların siliniyor mu? Buradan yazabilirsin ya da özel mesaj atabilirsin.

2. Paranın gideceği başka yer yok.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Çöküşün coinler öncülüğünde olacağını yazmıştım burda ve Twitter'da dalga geçenler daş.ak geçenler olmuştu buyursunlar baksınlar şimdi ben onlara gülüyor ve acıyorum.bizim piyasa henüz yurt dışındaki piyasaları ve coinlerin çöküşünü görmezden geliyor ama bütün piyasalar birbirine bağlı ve her zamanki gibi ALGYO düşüşleri önceden bilir ve önden düşer not darbe gece olmuştu ve algyo saat 16 17 arasında yani hicbirsey bilinmezken artı 3 den aşağı devre kesen ilk senet olmuştu.Gecmisi hatırlamayanlar tekrar yaşamak zorundadır.
    2008'deki grafiklerine bakın GYO hisselerinin. (usd bazlı) Emlak piyasası patlarsa aynı yine öyle patlayacak.

ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,271
     Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Armada kardeş, yazıp yazıp siliyor musun yoksa yazdıkların siliniyor mu? Buradan yazabilirsin ya da özel mesaj atabilirsin.
    ben yazılıp silindikçe giremiyorum son sayfaya... bir sürü kandırmacaya başvurnak zorunda kalıyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    ben yazılıp silindikçe giremiyorum son sayfaya... bir sürü kandırmacaya başvurnak zorunda kalıyorum...
    Dalga geçenler olduğu için sildim gereksiz tartışmalara lüzum yok sonuç ortada yoruma gerek var mı

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Dalga geçenler olduğu için sildim gereksiz tartışmalara lüzum yok sonuç ortada yoruma gerek var mı
    Armada kardeş; endeks çökmedi ve tarihi zirvesini geçti, Algyo 40 üstüne attı, özelden yazarsanız Mart hissesini söylerim dediğim hisse %68 yaptı. (İphone notlara size özel kaydettim, kanıtım var.) Nakitte kalmak şimdiye kadar büyük hataydı. Bundan sonra ne olur bilemem ama şimdiye kadar durum bu şekilde. Dediğiniz gibi dünya genelinde sıkıntılı bir süreç olabilir gibi ama ev, araba alacak imkan yoksa borsadaki iyi şirketleri alıp beklemekten daha iyi bir alternatif şimdilik yok bence.

7. İlk çeyrekler kabaca böyle geliyor son çeyrek belirleyici oluyor değerleme vs vs yönetim boyunuz devrilsin bir tahtanıza sahip çıkamıyorsunuz arayıncada klasik ****** ****** konuşmalar hissenin değerini piyasa belirliyor adamlar üç beş lotla atraksiyon yapıyorlar tahtada mal alcam desen alamassın satıcam drsen kimseye veremezsin

8. Hisse reel anlamda bedava işlem görüyor. Basarsa aliciyim. Diğer hisseler nereden nereye geldi. Bu bedele böyle şirket olmaz

Sayfa 513/653 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •