Sayfa 639/652 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649 ... SonSon
Arama sonucu : 5215 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği'nin (III-48.01), 40 ıncı maddesinin 3 üncü fıkrasının (ç) bendi gereğince;

Şirketimiz portföyünde yer alan gayrimenkullerimiz için 2023 yılında yapılan kira sözleşmeleri tutarı KDV hariç yaklaşık 263 mio TL dir.

Kamuoyuna duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1234797

2.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği'nin (III-48.01), 40 ıncı maddesinin 3 üncü fıkrasının (ç) bendi gereğince;

Şirketimiz portföyünde yer alan gayrimenkullerimiz için 2023 yılında yapılan kira sözleşmeleri tutarı KDV hariç yaklaşık 263 mio TL dir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bu ne demek oluyor şimdi? 2023 yılına ait kira mı? 2023 yılında sözleşme olup 2024 yılında hakedilecek kira mı?
    Bilen var ise aydınlatabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği'nin (III-48.01), 40 ıncı maddesinin 3 üncü fıkrasının (ç) bendi gereğince;

Kamuoyuna duyurulur.

2022 yılı için bu tutar 145 milyon civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

4. Selamlar hissedaşlarım,

Çok muhterem partonumuz voltrancılarla inatlaşmayı seçti. kendisi bilir durumun ciddiyetini, yapacak bir şey kalmadığında ve kendiside bu süreçten zarar gördüğünde anlayacaktır.

bildiğiniz üzere voltran alım tablomu yılbaşı gelmeden güncellemiştim, o taraf çok iyi gidiyor. ben en fazla 5 yıl diyordum ama çok daha kısa sürecek.

bu sağ cepten sol cebe sürekli aktarım yapılan 5mio lot, birlik olan hissedaşlar için bu ucuzlukta neredeyse maksimum süre 2,5 yıl gibi bir sürede eritilecek gibi...

valla hissedaşlar kendi adıma hiç aksatmadan günlük devam ediyorum alımlara...

önümüzdeki en az 6 ay bosra tarafında faiz oranlarından dolayı bir şey beklemiyorum ve bu süreci çok iyi değerlendirmek gerek..

birilerinin satranç oyununa piyon olmayı seçmeyin hissedaşlarım, kendi stratejiniz olsun. En kötü strateji bile boş boş kaderinizi beklemekten iyidir.

sevgi ve saygılarımla...

sağlıklı mutlu yıllar dilerim..

5. Voltran moltran diye diye bir ay önce sattım arkadaşlar kusura bakmayın. Şimdi temettü zamanı yaklaşırken tekrar girsem mi diye tereddüt içindeyim. Bir şirkete ortak olmanın en önemli ölçütü patrondur bence. Patronunu biraz daha araştırıp kararımı vereceğim.

Kalın sağlıcakla.

6.  Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Voltran moltran diye diye bir ay önce sattım arkadaşlar kusura bakmayın. Şimdi temettü zamanı yaklaşırken tekrar girsem mi diye tereddüt içindeyim. Bir şirkete ortak olmanın en önemli ölçütü patrondur bence. Patronunu biraz daha araştırıp kararımı vereceğim.

Kalın sağlıcakla.
    Para baronu bey,

Gayet mantıklı, sonuç odaklı bir strateji nesi hikaye onu anlamadım. Rakamlar ortada, yapacaksın hesabı.

Hesapta yanlışlık olmaz ama insanda yanlışlık olabilir.

Sen bu stratejiyi uygulama konusunda yeterli sabıra sahip olamayabilirsin…onu anlarım.

Yap hesabıda bizde görelim neresi hikaye imişâ€¦

Saygılarımla..

7. Doganidas bey hikaye olduğunu söylemedim. Sadece kendim uygulayamadığımı söyledim. Özeleştiri yaptım. Kişisel algıladınız sanırım.

Kalın sağlıcakla.

8.  Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Doganidas bey hikaye olduğunu söylemedim. Sadece kendim uygulayamadığımı söyledim. Özeleştiri yaptım. Kişisel algıladınız sanırım.

Kalın sağlıcakla.
    kusura bakmayın, "hikaye" olarak okudum diye hatırlıyorum. Hakkınızı helal edin.

size hak veriyorum, uygulaması zor bir strateji. 4 yılı geçti sıkı takip ediyorum, paydaşlarımın ne durumda olduklarını gayet iyi biliyorum.

Herkes bir şey yapmak zorunda bana göre çünkü patron kendince çok iyi, sürekli kazanacağı bir sistemi kurmuş.

Paydaşlarıma sesleniyorum, eğer bir strateji geliştirilmez ve uygulanmaz ise sizlerde üç vakte kadar para baronu arkadaşımız gibi bir yerde bırakacaksınız, o yer emin olun hiç memnun olmadığınız bir yer olacak. İşte çok muhterem patronumuzun kurmuş olduğu sistem tam olarak bu...

Hesabıma baktım, voltrana başladığım 12 eylül itibarıyla sadece iki seansta alım yapmayı unutmuşum, onları da ertesi gün fazlasıyla almışım.

Voltran stretejim diğer taraftan birikim yapma ihtiyacımı karşıladığı için...hiç zor gelmiyor. yani duruma o yönüyle bakılması lazım diye düşünüyorum.

Tabii voltranın birde şu serseri mayın gibi ortada gezip, birilerinin sistemi haline gelmiş 5mio lotu çin işkencesi şeklinde eritmesi gibi bir avantajı da olacak.

kazan kazan...

sağlıcakla..

Sayfa 639/652 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •