Sayfa 235/652 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Aç gözlü bunlar tüm ky'nin malına talipler. Ben ona öyle rakamlardan çakacağım ağzı açık kalacak. 3 sene sonra hesabı toptan keseceğim. Aklı varken malı toplama bakar.
     Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Bir sinirle 40.000 lot verdim. Yetmemiş sanırım.Çok aç gözlüler.
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Ortada çok lot yok tek sorun ky. İsteseler rokete bağlarlar satan tekrar binemez. 12den kordsayi 30 kaldırdılar. Ölü gibi yatan hisseydi. Neyin ne zaman başlayacağı hiç belli olmuyor.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Sasa, Hektaş, Verusa Girişim, Göltaş bunları da sayabiliriz. Kesinlikle ortada pek lot kalmadı. Haklısınız. İsteseler 150.000 üzerine taşırlar. 27.000 üzerinde mutlaka alırım.
     Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Ortada çok lot yok tek sorun ky. İsteseler rokete bağlarlar satan tekrar binemez. 12den kordsayi 30 kaldırdılar. Ölü gibi yatan hisseydi. Neyin ne zaman başlayacağı hiç belli olmuyor.

4. Nasıl bir yaratıksın be adam, niyetin amacın nedir? 30 yıldır bu işin içindeyim, böyle şey ilk defa yaşıyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    Nasıl bir yaratıksın be adam, niyetin amacın nedir? 30 yıldır bu işin içindeyim, böyle şey ilk defa yaşıyorum...
    Bu hisse 2016 'dan 2019 arası hiç yılmadan istikrarını bozmadan bölündükten sonraki fiyatla yani şimdiki fiyatla 6 ile 7 arasında gitti geldi tam 4 yil boyunca ne senetler gitti geçen yıl spek girmeseydi kağıda halimiz harapti.. buna bulastigim güne yazıklar olsun

6. 16 dan 25 e geldiğinde bayağı bir kivranmis ama karli satmayı becerebilmistim. Gecen hafta 27 den bir miktar aldım. Hareket başlayacak gibiydi. Baktım olacak gibi değil. Ikinci defa aynı sabrı gösterecek gücümun kalmadigini farkedip zararına verdim çıktım. Bir dshada bu kağıdı maksimum bir hafta tutacak şekilde alıp satmaya karar verdim. Takibi birakmayip uygun gördüğüm yerde bir miktar alıp yuzde 5 i görürsem basip cikacam. Bir hafta sonunda kar değil zsrar bile etsem verip beklemeye geçecem. Emin olun verdiğinizin altinda alma firsati verecektir. Bunu geçmişte en az 10 hareketin 8 inde yaptı. Bu dediklerimi yapsam 16 25 hareketinden çok daha faxla kazanırdım.

7. Alcarın 12 pd/dd,
    Alarkonun 2.86 pd/dd işlem gördüğü yerde
    1 pd/dd işlem gören Holdingin gayrimenkul,turizm şirketi Algyo 16’lardan 26 TL’ye yaptığı hareketi sonrası konsolide edilerek toplanıyor 1.700 milyon lot Yatırım ve emeklilik fonları son 3 ayda satmış.
    Hisse avuçtaki kuş misali bir kaçtımı asla bir daha tutulmaz.
    Ne bu hisse 5 sene öncesinin Algyo’su nede bu piyasa ve şirket değerlemeleri Pandemi öncesinin piyasası.
    Zarar eden borç batağındaki bir dünya şirket dd çok üzerinde işlem görüyor sonuçta Algyo aman aman derinliği olan bir şirket degil hepi topu piyasada 31 m. Lot var onunda 2,8 m. Şirket geri almış.
    Bilançoya az kaldı ya hareketine başlar yada bilanço sonrası baskılanarak gitmeyeceği izlenimi verilir bıkıp usananların malı toplanmak istenebilir.
    İzleyip göreceğiz..
    Y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Alcarın 12 pd/dd,
    Alarkonun 2.86 pd/dd işlem gördüğü yerde
    1 pd/dd işlem gören Holdingin gayrimenkul,turizm şirketi Algyo 16’lardan 26 TL’ye yaptığı hareketi sonrası konsolide edilerek toplanıyor 1.700 milyon lot Yatırım ve emeklilik fonları son 3 ayda satmış.
    Hisse avuçtaki kuş misali bir kaçtımı asla bir daha tutulmaz.
    Ne bu hisse 5 sene öncesinin Algyo’su nede bu piyasa ve şirket değerlemeleri Pandemi öncesinin piyasası.
    Zarar eden borç batağındaki bir dünya şirket dd çok üzerinde işlem görüyor sonuçta Algyo aman aman derinliği olan bir şirket degil hepi topu piyasada 31 m. Lot var onunda 2,8 m. Şirket geri almış.
    Bilançoya az kaldı ya hareketine başlar yada bilanço sonrası baskılanarak gitmeyeceği izlenimi verilir bıkıp usananların malı toplanmak istenebilir.
    İzleyip göreceğiz..
    Y.t.d.
    Dostm öncikle selamlar Ben bu kağıdın ucuz olduğuna inanmıyorum ucuz neye gore ucuz ucuzda neden talep yok yıldırma diye diye yıllarca bekledim gerçekten artık sağlığıma zarar vermeye başladı 5 yıl önce de ucuzdu yine ucuz ne değişti hiç birşey inanın bu senet 100 tl olsa bile satıp buna gectigim senetlerin yanında yine zarardayım bu senedi yukarıdan kitle ky ye aşağıdan al yaparak asansör olarak kullanıyorlar ve bunu yaparken büyük keyif alıyorlar bulaştık birkere bu zevki bunlara tattirmayacagim oltaya takmışlar ucuz diye yem bizi avlıyorlar nasıl bir düzen kurulmuş çözemedim iki gün üst üste alım yapan kurum yok alan hemen ertesi gün zararina satıyor düşükten satan yüksekten alıyor nasıl bir teşkilata düştük anlamadim

Sayfa 235/652 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •