Sayfa 533/652 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 5213 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Baybars Yazıyı Oku
    Bu hisse kısa vadede ömür törpüsü. Ama bir an gelir fiyatlamadığı her şeyi bir anda fiyatlar. 2. otel tam zamanında yapılan çok güzel bir hamle bence. Şu an mevcut Fethiye Hillside belirli bir yabancı müşteri portföyüne sezon boyu full çalışıyor. Dolar bazında çok güzel bir geliri var. Dün bir baktım. Yer yok ama oda fiyatları günlük 13-20 bin arası. 2 sene sonra bu kapasite ikiye katlanacak. Kısmet olursa 2025 e kadar tutacağım. Yukarı giderse problem yok. Düşmeye devam ederse eklemeye devam.
    https://www.hepsiemlak.com/mugla-bod...sa/120342-4763

Emlak Konut iştiraki Emlak Müzayede yukardaki ilanda olan Bodrum Gündogan'da 1030 m2 turizm imarlı arsayı 33milyon TL ye sattı dun. Yaklaşık 2M $. üstelik yer denize cephesi olmayan bir yer.

ALGYO'nun Bodrum'da aldığı otel 42 dünum araszi üzerinde denize sıfır bir konumda. Yukardaki değerden hesapladığımızda 88M$. Hem büyüklüğü hem de konumu itibariyle rahatlıkla 100M$ değerinde.
    Geçen sene 422M TL ye alındı.

Keşke sürekli bu tür yatırımlar yapsa şirket.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. ALGYO alım için bence uygun fiyatta, dikkatle izliyorum, tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan...

en ucuz ve kârlı hisselerden...2024 de otel açilinca double yapar getiriyi

5. Nasıl olacak arkadaşlar.Bbdk nın yeni kararı hisseyi ne kadar etkiler.15 milyon üstü dövizi olana kredi yok diyor Bbdk.Algyo şimdi otel onarımını cebindeki dolar ile mi yapmak zorunda kalacak

6. Şimdi twitterda gördüm Kadir Öztürk Özdamar bey yazmış;

Borsa akşam seansında neden düştü BDDK'nın kararıyla? Benim görüşüm net elinde doları olan ve dolarını bozmak istemeyen kîşi ve kurumlar TL ye ulaşmak için ilk yapacağı şey hisse satmak olacaktır. Akşam seansında ki düşüs bunun habercisi oldu.

2.861.051 adet geri alınmış payımız var.

7.  Alıntı Originally Posted by Sinyore Yazıyı Oku
    Nasıl olacak arkadaşlar.Bbdk nın yeni kararı hisseyi ne kadar etkiler.15 milyon üstü dövizi olana kredi yok diyor Bbdk.Algyo şimdi otel onarımını cebindeki dolar ile mi yapmak zorunda kalacak
    Onunla yapacağını sanmam
    Bir otel daha alabilir diye düşünüyorum
    Yatırım tavsiyesi değildir

Su anki görünümde -%3 ile başlar viopa bakarak söylüyorum.
    Ancak net açıklama henuz gelmedi .
    Kendileri de bilmiyor zaten ne yaptıklarını.
    H.sonu kodamanlar ile akepeliler arasında telefon trafiğinden sonra karar netleşir ise durum değişir.

Kararın netleşmesi ne demek ;

İhracatçıları ,
    Önceden kredi başvurusu yapanları vs.vs.
    H.sonu usd nin düşmesi hicbirsey ifade etmez.
    P.tesi piyasa açılışı önemli
     Alıntı Originally Posted by Sinyore Yazıyı Oku
    Nasıl olacak arkadaşlar.Bbdk nın yeni kararı hisseyi ne kadar etkiler.15 milyon üstü dövizi olana kredi yok diyor Bbdk.Algyo şimdi otel onarımını cebindeki dolar ile mi yapmak zorunda kalacak
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 533/652 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •