Sayfa 269/652 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Bir kez de yükselirken yorum yazılsa bazı uzmanlar !!! tarafından yorumlarını saygı ile takip edeceğim de nedense hep düşüşlerde ortaya çıkıyorlar.
    Ben demiştimciler
    Bak bu arada şu fiyatlarda iken bile hissenin son bir yıllık getirisi %182.
    bedelsiz grubundaki konya karton egeen jantsa bunların yıllık getirisini ben yazmıyayım siz bakın aynı şirketin diğer hissesi ALCAR a bakın yoruma gerek varmı

2. Bunun kasası bk dolu demekki

3.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    Bunun kasası bk dolu demekki
    olayın dolarla alakası yok doların yükselişini fiyatlamayan hisse borsanın düşüşünde doların yuzde 15 yaptığı günde gördüğünüz üzere önden düşmeye hazır.Daha önce de dedim Ayhan yavrucu gitmeden maslak imar sorunu çözülmeden hayal kurduğunuz yerde kucağa verirler bunun hep böyle olduğunu dedik ve her ne hikmetse haklı çıkmamıza rağmen hissenin ederini bulmayışının sebebi ben ve benim gibi düşününler oldu.Daha 28 ocakta topiğin birine borsa 158 binde iken buralar zirve dediğim için topikten atıldık yani heryerde doğru söyleyeni 9 köyden kovdular

4. 1 ay önce şişik hisseler çok fazla endeks için sürdürülemez bir durum yazmıştım. Hissemiz her durumda gözbebeğimiz ama gelen sel elbet etkilenecegiz. Bu 25 yıllık borsa hayatımda kaçıncı kriz yaşadığım. Uzun süredir derin duzeltmesiz bir piyasa. Yeni yeni tecrübesiz piyasa oyuncuları beni korkutuyordu açıkçası. Bu günlerde geçer. Su akar yolunu bulur elbet.

5. Hani bunun kasası DÖVİZ doluydu?

6. Zor günlerden geçiyoruz.
    Gönül isterdi ki hissemiz temel yapısı nedeniyle bugün daha dik durabilsin.
    Olmadı ( şimdilik )
    Ancak kendime bu gibi dönemlerde sorduğum soruyu size de sorayım: Böyle bir günde hissede yakalanacaksam, borsada olacaksam hangi hissede olmak size biraz daha fazla güven verir?
    Tek tutunulacak dal burası şu anda.
    Keşke tamamen nakitte olsak, ama buradayız. Yıllardır biz hep yatırım yaptık dedik. Bu zor günde de şirketimizin ortağıyız. Hızlı toparlanmasını umut etmekten başka benim kendi adıma yapacak bir şeyim yok derim. Diğer taraftan sıkıntı hissemizin düşmesi ve borsanın çökmesinden çok daha büyük ne yazık ki Türkiyemiz açısından. Asıl o çok daha derin bir üzüntü...

Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Zor günlerden geçiyoruz.
    Gönül isterdi ki hissemiz temel yapısı nedeniyle bugün daha dik durabilsin.
    Olmadı ( şimdilik )
    Ancak kendime bu gibi dönemlerde sorduğum soruyu size de sorayım: Böyle bir günde hissede yakalanacaksam, borsada olacaksam hangi hissede olmak size biraz daha fazla güven verir?
    Tek tutunulacak dal burası şu anda.
    Keşke tamamen nakitte olsak, ama buradayız. Yıllardır biz hep yatırım yaptık dedik. Bu zor günde de şirketimizin ortağıyız. Hızlı toparlanmasını umut etmekten başka benim kendi adıma yapacak bir şeyim yok derim. Diğer taraftan sıkıntı hissemizin düşmesi ve borsanın çökmesinden çok daha büyük ne yazık ki Türkiyemiz açısından. Asıl o çok daha derin bir üzüntü...
    Birde dolardan 75 milyon artı yazmışken bu durum böyle.

O kara dokunmuyorda ondan gibi.

Hill dende dolar alıyor kirayı.

Orada bir fark olabilir.

YTD.

En önde serildi kataküllücü

İktidar da ne yaptığını biliyormudur acaba?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Birde dolardan 75 milyon artı yazmışken bu durum böyle.

O kara dokunmuyorda ondan gibi.

Hill dende dolar alıyor kirayı.

Orada bir fark olabilir.

YTD.

En önde serildi kataküllücü

İktidar da ne yaptığını biliyormudur acaba?
    iktidar ne yaptıgını bilmiyor. devleti ekonomiyi yönetemiyorlar. hükümet olarak ne yapacaksın sihayı mihayı. füzeyi silahı. neymiş karadeniz akdeniz petrol dogal gaz neyimize birde uzaya gidecegiz demezmi bak şimdi bunlarla ugraşması ülkemize ekonomimize zarar veriyor. bak dolar ne oldu. kızdırıyor komşularımızı. durduk yere herkezle kavgalıyız türkiye olarak. borsanın haline bak. millet zaten aç . şimdi daha aç lar çogalacak. işi bilmiyor bu hükümet. bol bol at eşek it put heykelleri heykelleri yapacaksın. hem ekonomi hem borsa süper olacak. bak bakalım ülkede ac insan kalıyormu. dogru söylüyorsun üsdat ne yaptıgını bilmiyor bunlar. bir bilenede sormuyorlar. haksızmıyım...

Sayfa 269/652 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •