Sayfa 251/652 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. dün girenlerin,bugün ümüğünü sıkmakla meşguller...işleri bu her yeni gireni ,temizlemek...

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yıllardır kızgınlığımiz bu işte kızınca kötü adam biz oluyoruz hırsızın hiç suçu yok
    Benzer cümlelerle aynı şeyleri yazmanın kime ne faydası var.Bahsettiğin durum bir çok hissede mevcut.Yok kızınca kötü adam oluyormuş,yok seni attırıyormuşuz.Kendin ne pozisyonu aldıysan ona göre yazıp duruyorsun.Bu topiği egolarını tatmin topiği yapmaktan vazgeç artık.

öncelikle fk pddd bilanço onlara hiç bakmıyorum onu belirteyim.

1 numaralı yerdeki W hareketi ile hisseyi aldım ancak bu kadar yükseleceğini beklemiyordum.

2 numaralı yer ilk kopuş boşluğu orda bir haber geldi. Yurt dışında mal alabiliriz diye ve sonra yatayda aşağı hic verlmedi hisse

kırmızı çizgi altına panik satışların olduğu gün hacimsiz indi ve yatayda yükselisi sindirdi. burada sat alla sizde ortalama düşürebilirdiniz. Yanlız yatayda umduğumdan uzun sürdü nedeni de kemikleşmiş inatçı yatırımcı.

3nuamalı yerde yine kopuş boşluğu var ve iki bant arasında tobo yapıyor bir yukarı ve aşağı hareket sonrasında kopus olcak yada direk kopacak indikatörler aşağıda

haber ne gelecek esas önemli olan o içerden kesin haber alınmıştır arkadaş yazmıtı euro bondların öne alınması eğer doğruysa ve yatırım varsa kırılım sonrası %50 yapabilir.ytd

5. Sayın nilkız teşekkür ederiz,emeğinize sağlık.

6.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Benzer cümlelerle aynı şeyleri yazmanın kime ne faydası var.Bahsettiğin durum bir çok hissede mevcut.Yok kızınca kötü adam oluyormuş,yok seni attırıyormuşuz.Kendin ne pozisyonu aldıysan ona göre yazıp duruyorsun.Bu topiği egolarını tatmin topiği yapmaktan vazgeç artık.
    Yazdıklarım beni bağlar benim yazımı alıntı yapma topigin girişinde altın öğüt var yazdıklarımi görmek istemiyorsan engelle butonu var o butonu niye koymuşlar engelle geç

7. İşine gelmedi değil mi )
    Senin tabirinle doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.Senin gibileri çok gördük bu topikte,şimdi artık uğramaz oldular.

8. Sahi nerede o vatandaş snSELAM

Sayfa 251/652 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •