Sayfa 263/652 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Sayın Fılar01 ben de kendimi uzuncu sanırdım benden uzuncalarda varmış demek Alarko Carrierr 10 yol taşımışlığım vardır 13 yıl tebrikler dile kolay
    Demekki bende çömezmişim 6 yıl bitiyor

2. 31 Mart'a kadar birşeyler çıkmasını umuyoruz. Eurobond vadesinin 9. aydan 3. aya çekilmesinin mutlaka bir nedeni vardır. Krizdeki Avrupada ucuzlayan fiatlardan gayrımenkul alımı, hem yıllık değerlerme artışı, hem de işletme gelirleri olarak şirket blançosuna olumlu etkiler yapabilir... Hayırlısı....

3. Sayfada ikimiz varız sn stonhand yorum yokmu

4. Çırpıyorlar ama dökülen yok gibi

5.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    Sayfada ikimiz varız sn stonhand yorum yokmu
    Dün fk sı şöyle ucuz pdd si böyle ucuz yok sağlam hisse diye 31-32 aralığında maliyet yapanların içinden geçsin pala, böyle kevgire çevirip bir daha algyo almamaya tövbe ettirsinde işimize bakalım.
    Bu tahtanın speği çok insaflı ilk aldığım gündede demiştim ki ozaman çoğu kişi burda speğe sövüp duruyordu ama adam cidden insaflı vallahi ben olsam direkt 3 gün taban açarım tahtayı alarko amblemini göreni saygı duruşunda durdururdum elin oğlu gene insaflı dünden beridir sözde dökülen yok dediğiniz tahtada en az 250-300 bin lota yakın KY satışı var.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Dün fk sı şöyle ucuz pdd si böyle ucuz yok sağlam hisse diye 31-32 aralığında maliyet yapanların içinden geçsin pala, böyle kevgire çevirip bir daha algyo almamaya tövbe ettirsinde işimize bakalım.
    Bu tahtanın speği çok insaflı ilk aldığım gündede demiştim ki ozaman çoğu kişi burda speğe sövüp duruyordu ama adam cidden insaflı vallahi ben olsam direkt 3 gün taban açarım tahtayı alarko amblemini göreni saygı duruşunda durdururdum elin oğlu gene insaflı dünden beridir sözde dökülen yok dediğiniz tahtada en az 250-300 bin lota yakın KY satışı var.
    250/300 bin lot dökülende az herhalde diye düşünüyorum

7. 30 lira üzerinde yüzde 7 lik marj vermiş 250000 lot da dökülsün artık değilmi?

8. https://www.hisse.net/topluluk/searc...rchid=15513298

hisseye bu gurup girdi yazdıklarına bakarsanız küçük yatırımcı satışının nerden geldiğini anlarsınız

Sayfa 263/652 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •