Sayfa 266/652 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Neden

Elinizde bir bilimsel veri mi var
    Hayırdır kardeş Doktora yeterlilik jürisi misin ? Teori ispatı mı istiyorsun?
    Yazı alıntıladığınız kişiyi ALGYO Genel Kurullarından şahsen tanırım ve benim nickname mi yazmış bir öngörüsünü belirterek görüşümü paylaşmamı istemiş. Böyle bir gönderiyi sorgulama hakkınız yok.

2. Kısa vadede %15kar verdi bence yeterli sattım, PETKİM e geçtim,asla tavsiye değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Kısa vadede %15kar verdi bence yeterli sattım, PETKİM e geçtim,asla tavsiye değildir.
    Bu işleri kendin için yapmışın bizene arkadaş

4.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Kısa vadede %15kar verdi bence yeterli sattım, PETKİM e geçtim,asla tavsiye değildir.
    Bugünkü hareketinden sonra fikrim değişti , kısa sürede ki kar cazip geldi,asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. 30-31'de satacaktım, görevlerde olduğum için bakamadım..
    Sanırım bu kez de kaçırdım, artık üç ay bekleriz...
    Nilkız ve Zıp zıp iyisini yapmış, ben yapamadım.
    Ancak ALGYO'nun bir atak yaparak beni utandırmasını bekliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    30-31'de satacaktım, görevlerde olduğum için bakamadım..
    Sanırım bu kez de kaçırdım, artık üç ay bekleriz...
    Nilkız ve Zıp zıp iyisini yapmış, ben yapamadım.
    Ancak ALGYO'nun bir atak yaparak beni utandırmasını bekliyorum...
    Sistem çok belli oldu artık. Bir iki gün içinde yüzde 15 20 arasi yükseliş. Herkes tmm bu sefer yürüyecek dediği anda milletin kucağına aynı hızda bırakış . Tabi başlangıcın biraz üstünde tutunduruluyor ki eski alanlar uzuncuyuz deyip 3 5 puanlık yükselişle mutlu olsun. Artik sonraki hareket piyasa bilanço tarihi vesaireye göre 15 günle 3 ay arası bi sürede olur. Bekleyenler sancidan kıvranır durur. Görüleceği üzere her harekette tahtaci yüzde yirmiyi cebine koyar bekleyenler 5 e fit olur. Vurkaccilarin bir kısmı sans eseri kazanır bir kismida ya kol keser yada uzuncu olur..sadece gözlem. Tavsiye degil

7.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Sistem çok belli oldu artık. Bir iki gün içinde yüzde 15 20 arasi yükseliş. Herkes tmm bu sefer yürüyecek dediği anda milletin kucağına aynı hızda bırakış . Tabi başlangıcın biraz üstünde tutunduruluyor ki eski alanlar uzuncuyuz deyip 3 5 puanlık yükselişle mutlu olsun. Artik sonraki hareket piyasa bilanço tarihi vesaireye göre 15 günle 3 ay arası bi sürede olur. Bekleyenler sancidan kıvranır durur. Görüleceği üzere her harekette tahtaci yüzde yirmiyi cebine koyar bekleyenler 5 e fit olur. Vurkaccilarin bir kısmı sans eseri kazanır bir kismida ya kol keser yada uzuncu olur..sadece gözlem. Tavsiye degil
    Çok doğru bir tesbit sayın Hissedar01. Yaklaşık 8 aydır bu meretteyim, aynen dediğiniz gibi oluyor. Bilanço falan hikaye... Ancak 15'lerden buraya gelebildi... Nice daha olumsuz bilançosu olanlar aldı başını gitti. Buranın robotları çok profesyonel, biz ha şimdi yükselecek diye beklerken onlar yüzde 10-15 vurup gidiyorlar. Şimdi tek beklentim 31 martta çözülecek eurobonddan gelecek parayla birşey yapılma ihtimali. İnşallah birşey çıkar, çıkmazsa başka kapıya... Bundan başka kağıt mı yok sanki...

8. borsada değerini henüz bulamadığına inanıyorum.sanki erbosan'ın hareketlerini taklit ediyor.eurobond vadesinin öne çekilmesi sanki bir yatırım habercisi gibi.önümüzdeki zaman diliminde bir kap haberi gelecek gibi duruyor.bu benim şahsi fikrim.umarım bir gün sabrımızın meyvelerini toplarız. saygılarımla

Sayfa 266/652 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •