Sayfa 276/652 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    sn mcclark genel kurula katılacakmısınız...bir beklentiniz varmı...ben izmir,deyim biliyorsun..katılamıyorum...herhangi bir organizasyon varmı..sn volna devam ediyormu...iyi günler...
    Bu sene bir organizasyon yok. Volna ile ilgili hiçbir fikrim yok. Beklenti şeklinde ifade etmeyeyim ama 84 milyon USD dönüşünü ve tekrar ne şekilde değerlendirileceği konusunu çok merak ediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Mclark Yazıyı Oku
    Bu sene bir organizasyon yok. Volna ile ilgili hiçbir fikrim yok. Beklenti şeklinde ifade etmeyeyim ama 84 milyon USD dönüşünü ve tekrar ne şekilde değerlendirileceği konusunu çok merak ediyorum
    Vadesi 3 yıl ila 30 yıl arasındaki eurobond faiz oranları yüzde 6 ila 8 arasında. Sanırım yine eurobondda değerlendirilir. Faiz avantajından yararlanırlar.

3. bütün arkadaşların berat kandilini kutlar,hayırlara vesile olmasını dilerim.başarılar ve hayırlı kazançlar.

4. çevre ve şehircilik bakanı murat kurum kanal istanbul imar planı'nı onayladıklarını ve askıya çıkardıklarını ,adımlarıda hızlı atacağız diyor(twetter).algyo olumlu etkilenir gibi geliyor bana.

5.  Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    çevre ve şehircilik bakanı murat kurum kanal istanbul imar planı'nı onayladıklarını ve askıya çıkardıklarını ,adımlarıda hızlı atacağız diyor(twetter).algyo olumlu etkilenir gibi geliyor bana.
    Çekmecedeki tarlası altına kesmiş deseler yine yürütmez bu hırsızlar

6.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    Çekmecedeki tarlası altına kesmiş deseler yine yürütmez bu hırsızlar
    sayın ERGAZİ.şu an değerini bulamamış ,içi dolu ufaktan'da yatırımlara başladı.6milyon dolarlık satın alma büyük bir rakam değil.bence öncü yatırım .şirket bence artık eurobond'larını erken bozdurduğuna göre yatırıma hazırlanıyor olabilir.krizler kasası dolu şirketler için büyük fırsatlar yaratabilir.algyo kasası döviz dolu bir şirket.en azından ederi olan bir şirket.henüz daha defter değerine bile ulaşmadı.tabiki fiyatı iner,çıkar.ben şahsen bu şirkete yatırım yaptığım için huzurluyum.kolayca düşüyor ancak gene eski yerlerine ulaşabiliyor.hayırlısı.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

7.  Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın ERGAZİ.şu an değerini bulamamış ,içi dolu ufaktan'da yatırımlara başladı.6milyon dolarlık satın alma büyük bir rakam değil.bence öncü yatırım .şirket bence artık eurobond'larını erken bozdurduğuna göre yatırıma hazırlanıyor olabilir.krizler kasası dolu şirketler için büyük fırsatlar yaratabilir.algyo kasası döviz dolu bir şirket.en azından ederi olan bir şirket.henüz daha defter değerine bile ulaşmadı.tabiki fiyatı iner,çıkar.ben şahsen bu şirkete yatırım yaptığım için huzurluyum.kolayca düşüyor ancak gene eski yerlerine ulaşabiliyor.hayırlısı.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.
    Sn Erdemir yanlış anlaşılmasın amacım bu kâğıt parçasını kötülemek değil.Ben yıllardır aynı ümitle bekliyorum İnşallah bu saatten sonra şaşırtır.Döviz zengini diyoruz dövizin +10 yaptığı gün en önde - 10 yaparsa ben ne diyeyimki?

8. ALGYO alima uygun fiyatlar iniyor,hepsini değil buradan1/3 alırım, 24 te 1/3,22 de1/3 alımlarınmı yaparım,acele etmeden,asla yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 276/652 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •