Sayfa 624/652 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1 yıl öncenin defter değeriyle işlem görüyor, ara değerlendirme raporu yok. Hisse fiyatı yarı yarıya erimiş durumda Yılbaşından bu yana GYO'larda ortalama getiri %55 civarı, bizde %13. Bugün 60 TL ile fiyatlanması gerekirdi. Ama nerde eşek geldi eşek gidiyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Temettü veren GYO'lar.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. 46 dan 39 tl %15 neyin düzeltmesini yaptı bu hisse

lot sayısı az olan diğer hisselere çoktan kaçtı büyükler babalar lot arttırdı

kalanlar haklı şekilde kap ile atmayan umursamayan yönetime sitem ediyorlar

3 otel için TÜM ATIL SENELERCE örümcek ağı bağlanmış ARSALARIMIZI satıcaz açıklamasını yapsalar iyiydi,

SPK kuralları belli GYO YÖNETMELİKLERİ AÇIK net ALİ rıza hoca böyle diyordu ben yazayım da bir hareket gelsin forum ıssız adaya dönmüş,

4. Pandemiden bu yana algyoya yatırım yapmış olan mağdur arkadaşlar.
    Bakın sizlere ucuz diye öyle bir illüzyon yaptılar ki. 20 yılda bir kez denk geleceğiniz borsa rallisini kaçırdınız.

Sizi düşürdükleri bu tuzaktan çıkmak için ne yapıyorsunuz? Beklemek mi?

Çok beklersiniz!

Sayın patronunuza böyle giderse kendisininde zararlı çıkacağını bir şekilde göstermeniz gerekir.

Sizin formülünüz ne?

Ben formülü geliştirdim, her gün 5 lot birikim amacıyla algyo alıyorum.

Benim yaptığımı çok kişi değil sadece 1000 kişi yapsa;

1 yılda takasın neredeyse %5 i birikim hesaplarına geçmiş olur.

Bu da patronun elindeki takas miktarını düşürmek zorunda kalacağı anlamına gelir.

Tekraren söylüyorum İŞİNE GELMEYECEKTİR.

Patron algyoyu trade etmeyi bırakıp ederine taşıyacaktır.

Evet borsa rallisini kaçırıp ucuz algyo tuzağına düşmüş mağdur arkadaşlar.

Beklemeyin, harekete geçin ve bir şeyler yapın.

Lütfen birleştiğinizde ortaya çıkabilecek gücün farkına varın!
    Son düzenleme : doganidas; 20-09-2023 saat: 23:39. Sebep: karakter

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,269
     Alıntı Originally Posted by doganidas Yazıyı Oku
    Pandemiden bu yana algyoya yatırım yapmış olan mağdur arkadaşlar.
    Bakın sizlere ucuz diye öyle bir illüzyon yaptılar ki. 20 yılda bir kez denk geleceğiniz borsa rallisini kaçırdınız.

Sizi düşürdükleri bu tuzaktan çıkmak için ne yapıyorsunuz? Beklemek mi?

Çok beklersiniz!

Sayın patronunuza böyle giderse kendisininde zararlı çıkacağını bir şekilde göstermeniz gerekir.

Sizin formülünüz ne?

Ben formülü geliştirdim, her gün 5 lot birikim amacıyla algyo alıyorum.

Benim yaptığımı çok kişi değil sadece 1000 kişi yapsa;

1 yılda takasın neredeyse %5 i birikim hesaplarına geçmiş olur.

Bu da patronun elindeki takas miktarını düşürmek zorunda kalacağı anlamına gelir.

Tekraren söylüyorum İŞİNE GELMEYECEKTİR.

Patron algyoyu trade etmeyi bırakıp ederine taşıyacaktır.

Evet borsa rallisini kaçırıp ucuz algyo tuzağına düşmüş mağdur arkadaşlar.

Beklemeyin, harekete geçin ve bir şeyler yapın.

Lütfen birleştiğinizde ortaya çıkabilecek gücün farkına varın!
    sn doganidas
    haklısınız haklısınız ama her gün 5 lot 200-250 liradan aylık 6-7.5 bin TL yapar ki bir çok insanın bu kadar birikim yapmaya imkanı yok diye düşünüyorum... belki de bunu bildikleri için büyük sermayenin de buna girmeyeceğini düşündükleri için bu şekilde devam ediyorlar

6. Ben öyle yapmıyorum arkadaşlar diğer bi kağıtta marjı bulup çıkınca alıyorum mesela bu şekilde yapıyorum fırsatlar bitmiyor

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Ben öyle yapmıyorum arkadaşlar diğer bi kağıtta marjı bulup çıkınca alıyorum mesela bu şekilde yapıyorum fırsatlar bitmiyor
    En son Adel tahtasından ayrılıp bunlar nerdeyse bedava gelmişti düzenli olarak yada düştüğünde değil ama başka. Bir kağıttan çıkınca yöneliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn doganidas
    haklısınız haklısınız ama her gün 5 lot 200-250 liradan aylık 6-7.5 bin TL yapar ki bir çok insanın bu kadar birikim yapmaya imkanı yok diye düşünüyorum... belki de bunu bildikleri için büyük sermayenin de buna girmeyeceğini düşündükleri için bu şekilde devam ediyorlar
    sn tövbekar,
    hesabını yaptık, yıllık 250 iş gününden aylık 105 lota denk geliyor. tabii bu rakamda günümüzde herkes için kolay değil haklısınız. böyle bir dönemde memurlar rahatlıkla yapabilir diye düşünüyorum. ben otomatik bireysel emekliliği iptal ettim örneğin, biraz daha fazlasıyla hem tasarrufumu yapmış oluyorum hem de birikim için kendimce kayıp riski neredeyse hiç olmayan algyo alıyorum.

kendimce birikimi yapacağım ve bu birikim hesabımı emekliliğe ayırdım. birikim hesabında olmayan diğer hisseleriminde temettüsüyle birikim hesabına tekrar hisse alacağım.

bu stratejime güvencim tam 5 alamayan 3 alır, 2 alır, 1 alır. önemli olan patrona verilecek olan mesajdır. ayrıyetten alımların gün gün olduğu için saygıdeğer patronumuzun buna karşı geliştirebileceği hiçbir stratejisi yok ))

şu durumu da katılmıyorum; bazıları ben aylık alıyorum gün gün uğraşamam diyor. bu şekilde yapmaları sayın patroncuğun manipülasyon oyunlarına yem olmalarını sağlayacaktır.

özellikle mağdur arkadaşlardan stratejime destek bekliyorum. Benim stratejimi uygulayan uzun vadeci arkadaşların fiyat hareketlerine karşı psikolojik olarak daha sağlam kaldıklarını göreceklerdir.

bilançolarla, değerlemelerle, geri alım programıyla istediği gibi oyun kurduğunu sanan patrona karşı sessiz kalırsanız daha çoook beklersiniz diyorum.

bir şeyler yapmanız gerekiyor, bir şeyler yapmadan beklemek gerçekten çare değil.

öncelikle doldur/boşalt için kullanılan 5milyon lotu elinden alacaz. 3 sene olmazsa 5 sene )))

sonrasında mecburen iş bankası saklamasını küçültmek zorunda kalacak. yeminle işine gelmez. (yarın alacağız desek düşünmeden verir, ama bu işin can alıcı noktası zamana yayılmasıdır)

çin işkencesi şeklinde olacaktır ;)

hakkını genel kurul tiyatrolarında mı alacağını düşünüyorsun?? bence gücünün farkında değilsin....

Not: sn tövbekar, sizi alıntıladım ancak söylediğim şeylerin çoğu uzun vade yatırımcılarına ve birikim yapmayı düşünüpte neye yapacağını konusunda bir fikri olmayan arkadaşlaradır.

saygılarımla...

Sayfa 624/652 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •