Sayfa 288/652 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 28 Ocak tan beri yazdim yazıyorum insanları en tepede uyardim ayı piyasasinin basindayiz

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    28 Ocak tan beri yazdim yazıyorum insanları en tepede uyardim ayı piyasasinin basindayiz
    Ya arkadaş sen hastamısın,her düşüşte niye hep buraya yazıyorsun.Git borsa genel topiğine yaz ,egonu orda tatmin et.Bu topik Algyo topiği,

3. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Üstüne bir de devre kesti. Bu kağıtta nasibim yok galiba benim. Satmadığım her güne pişman ediyor. Ya sabır..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Ya arkadaş sen hastamısın,her düşüşte niye hep buraya yazıyorsun.Git borsa genel topiğine yaz ,egonu orda tatmin et.Bu topik Algyo topiği,
    Pardon buraya yazmama kuralı mi var 158 de uyaran borsa bitti diyen ve dediği olan hasta mı oluyor öyle ise evet

5. Baktım 23.20 hemen zıpladın kasa dolar dolu

6. sahibi larekter yoksunu kasa dolu olsa ne olur

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Pardon buraya yazmama kuralı mi var 158 de uyaran borsa bitti diyen ve dediği olan hasta mı oluyor öyle ise evet
    Türkçe konuşuyoruz anlamıyormusun ??? Algyo ile ilgili yazma diyen mi var sana ..... Buraya yazdıkların borsa genel topiğini ilgilendiriyor.Ne kadar itici bir tipsin sen.....

8. aviatour.az
    ☑️Hillside Beach Club Hotel 5* Yay mövsümünə* Erkən Rezervasiya devam edir!!!
    30%-nı indi ödəyin, 70%-nı isə səyahətə gedənə qədər faizsiz hissə-hissə ödəyin . Siz də yay tətilinizi mar**lı və mənalı keçirmək istəyirsinizsə indi sifariş edin endirimlərdən yararlanın!!!
    ----------------------------------
    🗓30.06.2021 - 05.07.2021
    Otel və qiyməti;
    🏨Hillside Beach Club Hotel 5*
    2boyuk ----------5229usd
    2boyuk 1us** ---- 5490usd
    2boyuk 2us** ----7499usd

-----------------------------------
    Qeyd :
    🔺️ Qiymət 2 nəfərlik ot**da 2nəfər üçün nəzərdə tutulub
    🔺️Ödəniş günün məzənnəsinə uyğun olar** yalnız manatla qəbul edilir.
    🔺️Turun tarixni öz asüdə vaxtınıza uyğun dəyişə bilərsiniz.

https://www.instagram.com/p/CN2F0xFHz2u/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 288/652 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •