Sayfa 316/652 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. burdaki mesajımda da usd tahmini yapmışım ve nokta atışı olmuş 8.80 zirve demişim ve sonraki senaryoyuda yazmışım bizim gibi ekonomisi kırılgan piyaslarda usd ye 8.80 zirve diyebilmek ve bunun gerçekleşmesi her babayiğidin harcı olmasa gerek gerçekleşince demedim mesajda tarih te var buyrun bakınız ...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...95#post5419895

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    senin anlayacağın şekilde yazayım yada duymak istediğini yukardaki mesajda var yazdım sanırım anlamak istemiyorsun usd 7,6-7,8 arasına gelinceye kadar piyasa boğa olur
    Siz kendi yazdığınız cümleyi anlamamışsınız yada bi noktada bu sorudan kaçış boşluğuna gidiyorsunuz
    Geçiniz onu bunu siz piyasa ayı dediniz daha önceki yazılarınızda ve sizin beyanınıza göre desize soruyorum
    Piyasa ayı piyasası mı
    Evet yada hayır
    Soru gayet basit

3.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Siz kendi yazdığınız cümleyi anlamamışsınız yada bi noktada bu sorudan kaçış boşluğuna gidiyorsunuz
    Geçiniz onu bunu siz piyasa ayı dediniz daha önceki yazılarınızda ve sizin beyanınıza göre desize soruyorum
    Piyasa ayı piyasası mı
    Evet yada hayır
    Soru gayet basit
    158 dönüşü ayı oldu şuan boğa oldu

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Şu an ? 😂. Garip bi durum

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Evet savunuyorum 28 Ocak tarihinde borsa zirve dedim geriye dönüp bakın yazdıklarıma herşey belgeli siz 32 den 18 e gelen hisse 21 e geldi diye sevinirsin 27 32 arası alanları bir düşün bakalım piyasa ayımı bogami derdim polemik değil objektif olabilmek yaşadıklarından ders çıkarmak Nisan Mayıs ve ekim kasım arasında 2 kez hareket eder bu hisse böyledir bunun dışında endeksle gider gelir dedik aynısı oldu oluyor sabah yüzde 3 artı ve sonraki kapanış yoruma gerek var mı ki bilanço için soran arkadasima cevaben yüzde 3 civarı artı yapar sonra bugünkü gibi geri çekilir
    Ekim Kasım arasında yukarı hareket olacaksa mal toplama zamanı diyebilir miyiz , mal toplanacaksa kağıt üzerinde baskı mı yaparlar yukarı kademeli mi toplarlar y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by Uygurlu Yazıyı Oku
    Ekim Kasım arasında yukarı hareket olacaksa mal toplama zamanı diyebilir miyiz , mal toplanacaksa kağıt üzerinde baskı mı yaparlar yukarı kademeli mi toplarlar y.t.d.
    bunu anlamanın yolu 50 kuruş 70 kuruş 1 lira yukarı sembolik lotlar yazarak anlayabilirsin

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    belli ki bir hesapları vardır hesabı olan geçen gün kü 250 bin lot malını boşuna dökmedi
    p/d 0,82 olan 20 li rakamlara gelirse adeta yatırımcının canını okurum mesajı vermek isteyebilir bu noktada da toplayacağı mallar son mallar olur ki p/d oranı0.70 lere düşer ilk 5 kurum 240 bin satış ilk 10 310 bin satış ilk 15 kurum ise 320 bin satış yani ilk 5 in dışında kiler pek de kıymeti yok günlükte citi 112 bin lot satış deuche 108 bin alış al gülüm ver gülüm haftalıkta deuce 320 bin alışta ederi ve değeri bu gün etmeyebilir fakat ederine ve değerine mutlaka götüreceklerdir alcar sayafasında birebir tecrübe etmişimdir
    beş günlük fiyatların 23.80 ve 24.30 arasıda dağılım yaptığını görmrkteyiz yarın bu fiyatları takip ediyor olacağım

bu hafta 3 tane halka arz var arkadaşlar nakitleri olmayanlar hisselerini bozup bu arzlara katılıyorlar
    coin lerdeki değer kayıplarını kapatmak isteyenler zarar düşürmek isteyenler bistteki düşüşe neden oldu diye düşünüyorum

çok pis bir huyum var asla ucuza mal vermem

al sat tut tavsiyesi değildir
    nisan 20
    açılış 22.37

en yüksek 22.72
    en düşük 21.36
    ortalam 22.8

13 temmuz wn düşük gördüğü fiyat 19. 36

8.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Şu an ayı oldu
    Endeks yeşile dönerse boğa olur