Sayfa 548/652 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 5214 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Ben tahtacıya at penisi dedim senin nasıl bir çıkarımın oldu hayvan barınağı gibi ifadelerin bu forumda tahtacının adamlarımı var nasıl tespit ettin bu tahtada ciddi manipülasyon orası kesin ben bu tahtada hatırı sayılır bir lotla işlem yapıyorum bu forumda böyle şizofrenik düşüncelerinle spek adamları var o var bu var hayvan barınağı nedir açıkla bakalım kime bak seni görmedim hayatımda tanımıyorum daha düzgün ifadelerle yaz çiz beylik lafları bırak herkes işine baksın kal sağlıcakla
    Kimsenin keyfine göre yazıp çizecek değilim. Kimseden de akıl alacak halim yok. Bu nedenle bu saatten sonra burada yazmanın bir anlamı kalmadı. Daimi olarak ALGYO başlığı altında yokum artık. Herkesin gönlünce olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Kimsenin keyfine göre yazıp çizecek değilim. Kimseden de akıl alacak halim yok. Bu nedenle bu saatten sonra burada yazmanın bir anlamı kalmadı. Daimi olarak ALGYO başlığı altında yokum artık. Herkesin gönlünce olsun.
    Neden forumu kalıcı olarak bırakma kararı aldın tespitlerine bakış açın hisseye objektif yaklaşımın iyi eleştirdiğim bu yanın değil ben akıl almaktan nefret ederim vermemde yazının dozu kaçmıştı budur bana kızıp gemileri yakma her şeyi nezaket kuralları içinde yaparsak her şey mükemmel olur samimiyetime inan şahsınla ilgili hiç bir yorumum olmaz tanımıyorum hayatımda hiç görmedim seni kal sağlıcakla

3. ALGYO da düşüş bitti gibi görünüyor,alımlar başladı bence,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    ALGYO da düşüş bitti gibi görünüyor,alımlar başladı bence,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Hiç Bitmiş gibi görünmüyor.....İnsallah dediğiniz gibidir......Saygılar

5. edit......

6. Bugün ben haklı çıktım,tavsiye olmadan tabiki.

7. 3 ay önceki fiyatı 6 ay önceki fiyatı 1 sene önceki fiyatı hep aynı nasıl birşey anlamadım

8. Tahtada oyuncu yok çantacının biri manüpüle ediyor cuma 35,78 alış girdim 5000 lot bu tahtada iyi miktar vermedi 35,82 bekledi biraz sonunda dayanamadı verdi bu ara teb den işlem yapıyorum demem şu ki biri var tahtada ucuz ucuz ucuz hep ucuz yıllardır 1,fk 30 ile 38 aradı oynuyorum bakalım elinden alacağım hatırı sayılır miktar 38 den kafasına vurdum15 bin lot

Sayfa 548/652 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •