Sayfa 126/645 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Bu hisseyi alanların sinirleri çelikten olmalı yoksa hissede inatla sürdürülen manipülasyon kişiyi hasta eder. Mümkünse ekran izlememek gerekir. Robotlar harıl harıl çalışıyor, ky doğruyorlar. Bir gün onların da defteri dürülür hesabı sorulur.

Dilekçelerin faydası olup olmadığına gelince bunu yıl sonu bilançosunda göreceğiz. Eğer yanlışta ısrar edilirse, o zaman yönetimin ALGYO genel kurulunu yapacak yer aramaları gerekecek. Çünkü hak aramak için gelecek ky'dan ötürü kendilerine oturacak yer kalmayabilir.

Kendileri bilirler. Bizler için no problem! Maske mesafe hijyen!
    Sn Azurit bu hırsız,dolandırıcı şirketin bilançosu on kat gelsin veya değerlemesi kat,kat gelsin yine fos daha önce gelenler kötümüydü yokmu bunun başka yolu?

2. Valla ben çözümü buldum. Gözüm bu kağıt üstünde fakat koşan kaçanları da kovalayacağım artik. Bugün öyle yaptım ve 3 ayrı kâğıtta trade ettim iki tavan yakaladım. Zaman en büyük sermaye.

3. Borsada inanılmaz fiyatlamalar oluyor ne dümenler dönüyor.
    ALCAR piyasa değeri 2.5 milyar lira olmuş, yarın da tavan olursa bağlı bulunduğu holdingten değerli hale gelecek.

Geçmişte ticaretim olmuştu bu hisseyle.

4. Bu havada Hangi kagitları trade ettiniz.

Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Valla ben çözümü buldum. Gözüm bu kağıt üstünde fakat koşan kaçanları da kovalayacağım artik. Bugün öyle yaptım ve 3 ayrı kâğıtta trade ettim iki tavan yakaladım. Zaman en büyük sermaye.

5. Söylemem de sakınca yok sanırım. Bantas, tskb ve net holding

6. Güzel tesbitler..en iyisini yapmissiniz.
     Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Söylemem de sakınca yok sanırım. Bantas, tskb ve net holding

7. Saadet zincirleri yükseliyor. Bakalım bu manipülasyonların sonu nerede bitecek. Bir çok insanın bu tip hisselerde borsa hayatı kararacak. Maddenin doğasına aykırı olan herşey kendine döner. 1 lira bile etmeyen mallar 10 liradan satiliyorsa korkmak lazım. Sağlam kitleyecekler. Son 20 yılın en büyük operasyonunun içindeyiz. Filmin sonu çokomelli.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 126/645 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •