Sayfa 256/652 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 5215 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Diğer gm'ler gibi bununda ekspertiz raporu her yıl neden gönderilmez ki ??
    bunun her yıl ekspertizini faaliyeti sadece gayrimenkul olan Rusya Federasyonunda mukim Mosalarko OJSC şirketi (Bu ibareyide Gayrimenkul tebliğine tam uygun iş yaptıklarını vurgulamak için yazmışlar pehhhhh) yaptırıyordur.
    Bizim yaptırsak yaptırsak hisse değerinin değerlemesini yaptırabiliriz.

2.  Alıntı Originally Posted by Mclark Yazıyı Oku
    bunun her yıl ekspertizini faaliyeti sadece gayrimenkul olan Rusya Federasyonunda mukim Mosalarko OJSC şirketi (Bu ibareyide Gayrimenkul tebliğine tam uygun iş yaptıklarını vurgulamak için yazmışlar pehhhhh) yaptırıyordur.
    Evet , biz bu şirkete ortak oluyormuşuz!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Olması lazım, ama , bilançoda hiçbir yerde görmedim!

Gören var mı ?
    Bende görmedim.

Yeni TL değeride 1.5 milyon dolar galiba.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Bu şirketin pay dağılımı,

%50 Alarko Hol.
    %50 Algyo

olacak gibi...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ne geliyor onuda net yazaymışlar ya.

Dipnotlarda çok az temettü gördüm yerini bulabilsem.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by Mclark Yazıyı Oku
    Masalarko'yu alacaklarına aşağıdaki satılık araziyi alsalar çok daha iyi olur. 10 yıl sonra 10 katına satar.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...10758974/detay

7.  Alıntı Originally Posted by sharefun Yazıyı Oku
    Masalarko'yu alacaklarına aşağıdaki satılık araziyi alsalar çok daha iyi olur. 10 yıl sonra 10 katına satar.

537000 m kare süper yer

8.  Alıntı Originally Posted by sharefun Yazıyı Oku

Arazinin detayları ile ilgili bilgi yok. Gerçi tarla niteliğinde arazi (eskice arazisi) alabildiklerine göre bu arazide alınabilir. Üstelik resimdeki konuma göre çevresinde parsellenmiş yerler var. Gelecekte bir pazarı muhakkak oluşur diye değerlendiriyorum. Ancak bizler ne desek boş. Bu grubun araziler ile ilgili çok geniş repertuarlı çözüm ortakları ve danışmanları vardır. Nice düşeş yerler ellerine fırsat olarak geçmiştir. Bugüne kadar şahsım adına 6 yıl boyunca hiçbir şeyin değerlendirildiğine tanık olmadım. Lakin bu MosAlarko yatırımı bir yatırım fırsatından çok vakti gelmiş bir şeyin ifası olarak değerlendiriyorum.

Bu arada 2 yıl önce 1,700,000 USD ye alınan yüzde 10 hisse son bilançoda 11,040,305 TL olarak değerlemişler. Yıl sonu kuru 7,43 TL ile 1,486,000 USD yapar. Biz 2 yılda zarar mı ettik bu durumda ?
    Son düzenleme : Mclark; 05-03-2021 saat: 22:21.

Sayfa 256/652 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •