Sayfa 602/652 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Atatürk’ ü seviyoruz !

Resmin çok güzel !

Farklı dinlerden , fikir ve görüşlerden insanların tek bir amaç için bir araya geldiği bir ulus olduğumuzu hep hatırlatmakta fayda var .

2.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Atatürk’ ü seviyoruz !

Resmin çok güzel !

Farklı dinlerden , fikir ve görüşlerden insanların tek bir amaç için bir araya geldiği bir ulus olduğumuzu hep hatırlatmakta fayda var .
    Teşekkür ederim.

Atatürk, dünya liderleri arasında eşi benzeri olmayan bir şekilde, bir ulusun yeniden ayağa kalkması ve milli şuurunun canlandırılması için çaba göstermiştir. Türk milletinin uyanışını yeniden başlatmış, halkını Padişah ve Ruhban sınıfının egemenliğinden kurtararak Cumhuriyetin özgür bireyleri haline getirmiştir. Bu rolü nedeniyle ne kadar minnettarlık duysak azdır. Atatürk'ün ilke ve inkılâplarına olan bağlılığımı ifade etmek isterim, çünkü akıl ve bilim değerlerini rehber edinerek milleti aydınlatmıştır.
    O yüzden benim için rehber alınacak yegâne insandır.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

şu forumda anası varken danasıyla uğraşmayın hol. dedim yıllarca çok bilmişler çemşirdi belki şimdi anlamışlardır....
    nasip....

4. Uzun vadede dolar düşeni kırıp onay almış. Yıl sonu ciddi kar yazacak. Devam eden ve açıklanması muhtemel yatırımlarda da var. İsteyen verir, isteyen bekler. Bir algyo yok. BIST, 600 hisseye yaklaştı galiba.
    Son düzenleme : ferden; 07-08-2023 saat: 11:18.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.

Atatürk, dünya liderleri arasında eşi benzeri olmayan bir şekilde, bir ulusun yeniden ayağa kalkması ve milli şuurunun canlandırılması için çaba göstermiştir. Türk milletinin uyanışını yeniden başlatmış, halkını Padişah ve Ruhban sınıfının egemenliğinden kurtararak Cumhuriyetin özgür bireyleri haline getirmiştir. Bu rolü nedeniyle ne kadar minnettarlık duysak azdır. Atatürk'ün ilke ve inkılâplarına olan bağlılığımı ifade etmek isterim, çünkü akıl ve bilim değerlerini rehber edinerek milleti aydınlatmıştır.
    O yüzden benim için rehber alınacak yegâne insandır.
    Ne mutlu. Günümüz koşullarında ve inanıyorum ki gelecekte de söylemlerinin ve yapmaya çalıştıklarının önemi daha da iyi anlaşılır olacak.

6. Dönüşüm olacaktır. Sonsuza kadar gidecek hali olmamalı.

7. 2016 yılından beri hisse ortağıyım, son 5 senedir genel kurullara katılıyorum. Hisse güzellemesi yapmaya gerek yok. Zaten her şey açık ortada, bu şirketin en büyük problemi, şirket yöneticilerinin borsadaki ortaklarına tutundukları tavır ve onları yolunacak kaz olarak görmeleridir.

8.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    2016 yılından beri hisse ortağıyım, son 5 senedir genel kurullara katılıyorum. Hisse güzellemesi yapmaya gerek yok. Zaten her şey açık ortada, bu şirketin en büyük problemi, şirket yöneticilerinin borsadaki ortaklarına tutundukları tavır ve onları yolunacak kaz olarak görmeleridir.
    Genel kurullara katıldığım oldu.
    O meşhur ''' genel kurulda da oradaydım.
    Bu sene de öncelikli planlamamı katılmak yönünde yapacağım, tarih duyurulur duyurulmaz takvimime ekleyeceğim.
    Gerçekten yatırımcısına reva gördükleri bu tutum çok rahatsız edici.
    2-3 kelam ile birkaç soruyu gözlerinin içine bakarak sormak farz oldu.
    Bu sessizlik, bu sahipsizlik, bu köhnemiş yönetim şekli değişmeli.

Sayfa 602/652 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •