Sayfa 614/652 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1 milyon lot algyo olan adam diye holywood filmi çekelim ?

Bir 15 yaşında eğitimi tam bir piyasa Traderı olsun bu çocuk 2 macd ve rsi ile malının % 20 al sat sat al yapsın her sene % 12 lotu artışı temettüsünü de eklesin her sene % 17 lotu artsın ! Şimdi 25 yaşına bastığında 4,8 milyon lot algyo su oluyor , tutuyor tahta hacimsiz diye bist 30 geçiyor % 25 hisseyi al sata devam ediyor bazı seneler % 20 bazen % 10 lot arttoryor temettü dahil % 18,5 büyüyor 2 . 10 sene ,

Filmin sonu şöyle çocuk artık evli barklı. Adam olmuş 27 milyon geçen algyo kotun da sahibi olmuş şirketin Mutlak en büyük hissedarlarında dış işlemlerine devam ederse de 5-6 seneye kadar şirketi tam kontrol edecek seviyeye gelmiş olacak ,

Şimdi hikaye şu SABREDEN Mİ ALGYO nun elmalarını yiyecek

Algyo elmalarını kim yiyecek hepimiz mi yiyeceğiz yoksa Borsamızın en güçlü en sağlıklı en sabırlı en yiğit en delikanlı en kaslı en adeleli Zeus erkeği mi ? bu ALGYO ve şirketi dişil bir şirkettir Doğrudur tüm şirketler aslında. DİŞİLDİRLER ŞİRKETLER ANAÇTIR Doğurgandırlar genç kızdan çok sayıda bebeniz olur , genç şirket çok çabuk ve hızla yavrular

Algyo ise olduğundan da daha güzel bir kadındır ama tek başına gücü idame ettiremez tek başına her insan veya kadın gibi 5 kişilik NBA takımına maça çıkmış 1 tek sokak basketbolcusu gibi savunmasız kalır ,eninde sonunda yardıma ekip çalışmasına ve farklı niteliklere muhtaçtır , Gücü elde etmek üzere eril ve dişil güçler müttefik olmak zorundadır bu sayede eninde sonunda Algyo da farklı cinsiyetler paylaşım için bir araya gelecektir

Helen Yunan mitolojisinde ERİL VE DİŞİL GÜÇLER DAYANIŞMA İÇİNDE TEK BİR GÜÇ OLARAK ANA GÜCE dönüşerek Kainata ve insanlığa HÜKMEDER algyo da eril güç eksik kalmıştır bunu tamamlamakta fayda görüyorum arkadaşlar !

Zeus Kronos ile savaşında annesi ve kardeşlerinden destek almış kardeşlerini tek lokmada yutan babası kronosun midesinden çıkartmıştır . Titanlar savaşında babası ve yoldaş kardeşlerini bu güç birliği sayesinde mağlup etmiştir .

Öylesi bir güçtür ANA VE OĞUL KARDEŞLER KIZKARDEŞLER , onlar bir araya gelmeden dünya değişmez

Algyo da eril ve dişil güçler bir araya gelince eninde sonunda Film değişecektir .

Biraz elma yiyelim arkadaşlar iyi gelir ,

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    eee bu hikayade vatikan nerde israil nerde , putinin de mi parası algyo da acaba ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Lucky bey İran devrim muhafızları, Kamboçyalı budistler, Laos , Vietnam ordusu, Tamil Gerillaları, Sri lanka kurtuluş ordusu, Rambo, terminatör , uzaylı medeniyelet ve sayısız konulu konusuz sanat filmi ne ararsan müthiş senaryolar yazabilirim sorun yok da..

Bist 100 de yatırımcılar gergin ve mağdur şaklabanlık seviyeye gelmiş fiyatlamalar inanılmaz bir haksızlık söz konusu ALGYO yatırımcısı haliyle dertli

ABD başkanına bizzat yazdım, BİST 100 GELMELİSİN buradan algyo başta olmak üzere hisse alıp keyfine baklamasın dedim adamın kararı ben tavsiyemi veririm gelen gelir. GEÇ GELEN İSE GEÇ GELİR ,

PAPA ise borsamızı takip edip ALGYO gibi bir şirketi ıskalayacak bir adam değildir , eninde sonunda gelecek o vatina paraları bu piyasaya ,son günlerde Can Yaman oynadığı diziye merak sardığın KATOLİK olmayan baş rol oyuncusunun italyada gündem olması CİDDEN VATİKANIN DA DİKKATİNİ ÇEKER, polisiye ve metafizik unsurlarla örülü filmde rol alması vatikanın azami İLGİSİNİ VE merakını çekmiştir. Vatikanın , katolik olmayanları takibe alan bir zihin dünyaları vardır .( eleştiri değil bu )

Papa can yaman hayranı da çıkabilir dizinin adı VİOLA COME İL MARE deniz gibi mor BU FİLMDE can yaman baştan cıkaran dedektif rolündeymiş papa ya iyi seyirler dilerim. CAN YAMAN pek izlemem arada denk gelirse dizilerine 2 dk bakarım sadece bence komik rollerin oyuncusudur ,bu kez iş konu işleniş daha derli toplu sanırım ,

4. yazilanlar konusulanlar sadece sacmalik, bilanco gercektir, masum ky kimseye aldanma , heryerde oldugu glbl borsada da agzindan sular akan kan emicilier mevcut.

5. Borsa Kahini diye bir Twitter üstadı var adam Hi pop ve pop sanatçısı çıktı yaşı da çok genç

Burdan yola çıkarsak ben de modellik yaptım ve sanatçıyım , filozof ve besteci ,şarkıcı geçmişim var senaryo ve şiirler yazdım ,ressam ve heykel sanatıyla ilgilendim , mimarım ve bilim insanıyım ayrıca borsacı olduk sadece 3 senedir para kazanmayı başardım yeni bir borsa profesyoneliyim , Leyla hanımdan tek temennim bizim gibi çok zekalı çok yönlü borsacıları yormasınlar malı parayı Full gömdük

Borsa kahini gibi borsaya özel meziyetlerim olsa Algyo yatırımcısı da olmazdım belki de al sat tut uzmanı olurdum , estetik ve güzel sanatları severim Leylayı ve şirketini seçtik yanlış mı yaptım diye kendimi sorgulamaya başladım ,

6. Borsa İstanbul yönetimi tarafından Nisan ayında BIST 100 dışına atılan ALGYO yatırımcıları gergin.

7. Saçma sapan fiyatlara gelmesi dışında Algyo nun bu spekleri hak etmediğine inanıyorum

Bu hayatta her şey gayet net ciddidir , sanat kültür bilim felsefe açıl ve nettir şakanın içinde gerçek payı gerçeğin içinde ise pek yalan yoktur .

Ciddi ciddi dertleşiyoruz derman olacak ise patrondur Hadi canım patron al ver al ver bu Algyo ya can ver diyorum başka söz bırakmadılar zaten !

8. Bu sayfada spekülatör ile ciddi bir ilgi var , ben Avrupalı lider ve politikacılara da mail Atacağım Algyo spekleri çizgiyi fena aştılar , onları ve ilgisi kimse şikayet etmekte fayda görüyorum .

Fake hesaplar ve sahte isim ve kimlik bilgileri kiralanmış paravan bireyseller üstünden spek işlemler de tespit edilebilir , bu gibi hesaplar da incelenmeli bunu da talep edeceğim .

Bu akşam Cimerden Borsa İstanbul ve Spk için Algyo da araştırma talebiyle Spk kanunu ilgili maddeler uyarınca araştırma yazılması açılmasını bana tc numarama cevap verilmesini talep edeceğim ,

Talep metnini burdan paylaşırım , ülkemiz borsaları manipülatörlerin oyun sahası olmuştur bu tarz ülkelerde yabancı yatırmcılara güven ortamı sağlamak için SPK VE BORSA İSTANBUL yönetimi cezaları esirgememeli , sert katı denetim yapmalı ,gereken değerlendirme ve eylem planı çerçevesinde hareket etmelidir !

Sayfa 614/652 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •