Sayfa 622/652 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İsmi algyo şirketin ortaklık yapısı yüzde 5 hisse algyo da yüzde 47 küsürü alsimde alsim alarkonun cebinde bu nasıl bir şirket yapısı kimin eli kimin cebinde yanlışım varsa şirket yapısını bi inceleyerek beni aydınlatan olursa sevinirim ya kimseye yedirmek istemiyorsanız bir dilim ekmek kapatın algyo şirketini deyin dileyen şu vakte kadar hisseyi satar dileyene karşılık olarak alarko holding hissesi verilecektir sizde rahatlayın yatırımcıda bu kadarı gerçekten fazla asla al sat tut tavsiyesi değildir

2. Düzeltme yüzde 5 algyo yüzde 16.1 alarko holding yüzde 37 küsürü alsimde yüzde kalani halka açık kısım

3. Amacınız şirketi alarko bünyesine katmaksa bunu bir kapla atarsınız asla al sat tut tavsiyesi değildir tüm algyo yatırımcılarına cani gönülden helede burada çile çekenler e bol kazançlar dilerim

4. Endeks 1.200 iken bu şirket 32 liraydı. Üzerine %125 bölündü. Bugünkü fiyatla 41.14 * 2.25 = 92.56
    Üzerine temettüleri eklesek yaklaşık 95 lira oldu. Endeks 7 kattan fazla gitti, bizim hisse 3 katına çıktı.
    Yatırımcı ilişkileri Özgür beye mail atıyorum geri alım neden yapmıyorsunuz diye, tane tane anlatıyorum endeks buradan buraya geldi siz 2$ dan geri alım yaptınız 1$ dan neden almıyorsunuz diyorum, mali işler müdürümüz konuyla ilgileniyor diyor.
    Samimiyetsiz bir durum var.

Not: bu maili attığımda hisse 32 liraydı, mailden sonra hisse 46 liraya kadar çıktı.

5. Algyo geri alım yaptığı %5'lik miktarı ALSER'e satar mı?

Alarko Holding A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından,

Sermaye Piyasası mevzuatında belirtilen aracılık faaliyeti ve menkul kıymet portföyü işletmek amacı gütmeksizin; yerli veya yabancı her türden sermaye şirketlerinin sermayesine doğrudan veya dolaylı olarak iştirak etmek, sermaye piyasası araçlarına, diğer menkul kıymetlere, nakit, değerli madenlere, emtialara, yerli veya yabancı her türden sermaye şirketlerinin çıkarmış olduğu veya çıkaracağı pay senetlerine doğrudan veya dolaylı olarak yatırım yapmak üzere 320.000.000 TL (Üçyüzyirmimilyon Türk Lirası) sermayeli bir anonim şirket kurulmasına karar verildiği daha önce kamuoyuna duyurulmuştu.

Söz konusu şirket, ‘Alser Alarko Sermaye Yatırımları Holding Anonim Şirketi'' unvanı ile kurulmuş olup 11.04.2023 tarihinde İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

6. Elimizi nereye atsak bir matruşka çıkıyor.

7. Türkiye Cumhuriyeti burjuvazisi.Kalite bu kadar. Kalitesizlik bir yerde değil ki. Her yerde. Ama diğer ülkelerde burjuva sınıfı; kaliteye, değerler sistemine, bilime, sanata öncülük eder. Biz de ayak oyunlarının geliştirilmesinde öncülük ediyorlar.

8. 5 milyar piyasa değeri artık sönük kaldı. Sende biliyorsun tahtacı bende.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 622/652 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •