Sayfa 638/652 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu'nun şirket merkezindeki 20.12.2023 tarihli toplantısında,

1.Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen kayıtlı sermaye tavan izni 2024 yılında 5 yıllık süreyi dolduracağı için süre uzatım izni alınmasına, kayıtlı sermayesi 150.000.000,00 TL olan şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının 500.000.000,00 TL'ye çıkarılmasına, bu nedenle Sermaye Piyasası Kurulu'nun II–18.1 sayılı "Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği" uyarınca Sermaye Piyasası Kurulu'ndan yeniden izin alınmasına,

2.Sermaye Piyasası Kurulu'nun kayıtlı sermaye sistemine ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde Şirket Esas Sözleşmesinin 6 ncı maddesinin ekteki şekilde tadiline, Esas Sözleşme değişikliğine ilişkin gerekli onayların alınmasını müteakip kayıtlı sermaye tavanının yapılacak ilk genel kurulun onayına sunulmasına,

3.Konunun gerçekleşmesi için, Sermaye Piyasası Kurulu, Ticaret Bakanlığı, Şirket Genel Kurulu, Ticaret Sicili Müdürlüğü gibi ilgili ve yetkili merciler nezdinde, Türk Ticaret Kanunu ile Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri dairesinde gerekli bütün muamelelerin yerine getirilmesine, karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

2. allah allah durduk yere devre kesmiş

3. Selamlar ahali. Nasilsiniz eyi misiniz? Feryat figan ayyuka cikmis. Nasil cikmasin demi?
    Bazi arkadaslar isyanda. Satis yok tahtada nasil bu kadar dusuyor diye. Sebebi cok basit. Alis yok. Neden olsun ki? Yerliler uzaklasti kriptoya vs gitti parayi cekti faize vs yatirdi ya da icerde uzun vade kilitli kaldi. Yabanci yuzde 50 faiz ortaminda neden borsaya yatirayim ki diyor. Ee herkes hakli. Algyo pd/dd 0.5 ve asagisini yatirim yaptigim donemde cokca gormus ve veryansin etmistim zamaninda. O noktaya gelirse guzel firsat verir bana gore. Cook eskilerden bir algyo yatirimcisinin durum tespiti ve gorusleridir. Yatirim tavsiyesi degildir.

4. Bu tür hisselerin birilerinin mutlak hakimiyeti (muhtemelen patronla birlikte) altında olması bu tür fiyat tablolarının görülmesinin nedeni. O yüzden yüklü alım yapmıyorum. Bana şu an için gerek olmayacak para kadar aldım. Kazanmadığım müddetçe uzun vadeciyim. Türk borsasında hiçbir şeyin olması gerektiği gibi olmadığının devamı. SPK bu konularda sıkı önlemler almayı beceremediği müddetçe böyle devam edecek. Milliyetçilik kof duygusal böbürlenmelerle olmuyor. Bir şeyi de düzgün yapsınlar da samimiyetlerine inanalım. Eskiden olduğu gibi ''söz konusu vatan ise gerisi teferruattır'' inancını koruyalım. Otorite sürekli vatandaşı okşama derdinde. Vatandaşın da halk egemenliğinden haberi yok.
    Sonuç: çocuklara bıraktım hisselerimi tahtacı.Bak keyfine. Köpeksiz köy bulmuşsunuz havlıyorsunuz.

5. Algyo Ekspertiz Değerleme Raporları ; yaklaşık , geçen seneki değerler x 2 olmuş !

30 Eylül 2023

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 5.262.330.541.-TL
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Algyo Ekspertiz Değerleme Raporları ; yaklaşık , geçen seneki değerler x 2 olmuş !

30 Eylül 2023

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 5.262.330.541.-TL
    Alkent 10 adet dükkan 68.000.000
    Büyükçekmece 1 arsa 1 tarla 678.000.000
    Alarko iş merkezi 108.800.000
    Beşiktaş Alkent 39 dükkan 352.800.000
    Sarıyer maslak arsalar 561.080.000
    Fethiye hillside beach 5.120.000.000
    Bodrum tamamlanmamış otel 2.511.720.000
    Ankara Çankaya apartman 44.200.000
    Eyüpsultan fabrika binası 416.000.000
    TOPLAM 9.860.600.000

7. Bu ekspertiz raporlarına göre 2023 bilançosunda 6 milyar civarı kar açıklaması sürpriz olmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    her nedense topikten el birliği ile attırman ile ilgili cümleye cevap vermemissin...soruların ve sorunların beni ilgilendirmiyor...benim dediğim oldumu oldu hepinizi ağlattımı ağlattı biz bunu yıllar öncesinden dedikmi dedik o kadar sırf sana KAPAK olsun diye girdim yazdım sabırla bugünleri bekledim...
    Sn.armada. Seni attırmak veya bu gibi işlerle uğraşacak biri gibi mi görünüyorum sana?
    Böyle işlere ayrılacak zamanı israf görürüm. İsraf kötüdür.
    Diğer taraftan yazdığınız hisse.net adminlerine de bir hakarettir. 3-5 kişinin sözü ile mi hareket ediyorlar?
    Unutmayın ki hayatta başınıza gelen iyi ve kötü hadiselerin ( kısa ve uzun vadede ) baş sorumlusu kendinizsiniz.
    Hitap şekliniz, gerçekte tanımadığınız kişilere yönelik itham ve yargılarınız az biraz analiz yeteneği olan herkes için kişiliğinizi ortaya koymaya yetiyor. Kendini fazla abartıyorsun.
    Haydi bir sonraki düşüş dalgasında görüşürüz yine. Kal sağlıcakla.

Sayfa 638/652 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •