Sayfa 635/652 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645 ... SonSon
Arama sonucu : 5213 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ALGYO şu an itibari ile F/K=1,96 PD/DD=0,91
    Yıl sonu yeniden değerlemeler ile durum ne gösterir yaşayıp göreceğiz. En fazla 1 yıl kontrol edersiniz. Ben ev alsam F/K'sı 30-35 'buluyor. Otel alıyorum. F/K:1,96 Benim açımdan sorun yok. Bu küçük yatırımım da evladiyelik burada dursun.Para buldukça da 20 lot 20 lot artırıyorum. Ne yapsan korkuya kapılmam. Boşa kürek çekiyorsun.Korkak,tepkisel küçük yatırımcı devri bitti. Ne yaptığınızı evrendeki olası yaşayan canlılar bile duymuştur.

2. Ben bu hisseyi 2016 yılından beri taşıyorum. Bu süre zarfında istisnalar hariç PD/DD oranı hep 1 in altında fiyatlanmıştır. Bugünkü işlem gördüğü fiyata baktığımızda yeni bilançoyla beraber 0,60 lara inmesi muhtemel. ALGYO maalesef hep ucuz bir hisseydi. Gerçek değeri bana göre dolar bazında bugünkü fiyatın 5 katıdır. Ama ben artık yoruldum. Ne öldüren ne güldüren fiyatlamalar hayattan soğuttu artık. Fiyatı ucuz bulup 2 $ dan hisse alan yönetim, 3 hafta sonra gelecek yeni değerlemelere rağmen bu fiyatlardan geri alım yapmıyorsa bana göre güvenilir bir değildir.

3. Bir yılı rezil kepaze ettiler. Ellerinde para var açıklık oranını holding 25 lere çekebilir ama öyle bir dertleri yok. Benim eski ORGEnin oyuncu patronu adam oldu, bunlar adam olamadı. Kan bozuk olunca böyle oluyor. İşleri güçleri duzenbazlik alavere. Bulaştık bir kere. Hesabı kim görecek onu bekliyoruz.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. Ali Arslan kimse elindeki lotlari ölü fiyatına satıyor. Milleti biktirdilar. Enflasyon dayağı ve fırsat maliyeti artık eskisinden daha ağır olmaya başladı.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. neden açıklama yapıyor sizce? var mı fikriniz?

6. Eğer çok aşağılara çekme gibi bir niyeti var ise diğer tahtalarda pozisyon azaltıp buraya ağırlık veririm

7.  Alıntı Originally Posted by bridger17 Yazıyı Oku
    neden açıklama yapıyor sizce? var mı fikriniz?
    MKK üzerinden herkes alım satım bildiriminde bulanabilir diye duymuştum.

8. bu iş böyle olmaz patroncuğum, eğer kendine oyuncu diyorsan 5 tl'ye kadar basta görelim.

ne oldu ya size böyle hacim yerlere düşmüş birileri sürekli alıma geçmiş galiba

ben sizin yerinizde olsam bir tarafımla inatlaşmaz kazan-kazan seçeneğini seçerdim. birilerinin gücünü sınamaya kalkarsan bunun bir bedeli olur... tarihe bakın en büyük devrimleri ezilen topluluklar çıkarmıştır...

yedirmezler kardeş... sen düzeni kurdum çarptım sanırsın... her şeyi hesap edemezsin

voltran selamıyla paydaşlar...

Sayfa 635/652 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •