Sayfa 626/652 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. her gün 5 lot voltran emekliliği birikim hesabı devam..

sevgili patron ve avaneleri; bu zamana kadar algıyla trade ederek götürdüğünüz ve hep kazandığınız sistemin sonu gelecek.

yaptığınız yapacağınız fiyat hareketleri hiç umurumda değil

ben yatırımımı yaptım ve diğer taraftan bir emeklilik hesabı açtım her gün 5 lot ekliyorum. ederine getirmezseniz emeklilik hesabım kazanır, getirir ve aşırılığa giderseniz yatırım hesabım.

ama şunu unutmayın eski sisteminiz bitecek. eminim ki kaç yıldır tuzağınıza düşürdüğünüz mağdur hissedaşlarım voltran emekliliğiyle içinizden geçecek. çok kişi değil voltran sistemini 1000 kişi uygulasa yıllık takas miktarının %5 ini elinizden alacak.

temettüleri de ekleyeceğim. tabi siz kolpalara devam edip temettüleri de kesmezseniz kesin hiç farketmez voltran sistemiyle emekliliğe çok var

o pisayası bozmada kullandığınız 5 milyon lotu tırtıklaya tırtıklaya sistemden çıkaracağız. sonrasında iş bankası takasına sıra gelecek

hissenin değerlemeleri ederinde yapılıp, kolpacı bilançolar düzenlenmeyene dek ve yeni hikayeler yazılmadığı sürece voltran emekliliği tüm hızıyla devam edecektir.

hatta bu yılı 60 tl altında kapatırsanız. voltran emekliliği sistemini günlük 10 lot olarak güncelleyeceğim.

bırakın artık şu kolpacı üstadlara 55-60 hedefli grafikler attırmayı, algıcı düzeniniz bitti artık.

hissedaşlarıma bir not: voltran emekliliğine geçtiğinizde inanın psikolojik olarak çok rahatlıyorsunuz. bu algıcı düzenin ne kadar komik olduğunu görüyorsunuz.

birleşince nasıl bir güç ortaya çıkacağını bilirler elbet ama birleşebileceğimiz ihtimaline inanmazlar... hissedaşlarım gücümüzü gösterelim

saygılarımla

2. Biste ucuzz bir şey kalmayacak böyle giderse, spek hala hayal dünyasında yaşıyor elin oğlu gelir kaldırır tahtayı açığa da satamzsın alır malını elinde. Akıllı ol spek bu mal elinden çekilecek. Tekerine sokacaklar çomağı alacaklar aklını. Ufak ufak çekeceğiz malı, koyacağız ambara. Sende stoktan çıkarıp çıkarıp dağıtırsın elin mahkum, yoksa nasıl dönecek tahta.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Yaklaşık 13 senedir hisse.neti takip ederim. Uçtu, kaçtı, roket, tavan vb. ciddiyetten uzak boş muhabbetlere pek rastlamazdım.

4. Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by doganidas Yazıyı Oku
    her gün 5 lot voltran emekliliği birikim hesabı devam..

sevgili patron ve avaneleri; bu zamana kadar algıyla trade ederek götürdüğünüz ve hep kazandığınız sistemin sonu gelecek.

yaptığınız yapacağınız fiyat hareketleri hiç umurumda değil

ben yatırımımı yaptım ve diğer taraftan bir emeklilik hesabı açtım her gün 5 lot ekliyorum. ederine getirmezseniz emeklilik hesabım kazanır, getirir ve aşırılığa giderseniz yatırım hesabım.

ama şunu unutmayın eski sisteminiz bitecek. eminim ki kaç yıldır tuzağınıza düşürdüğünüz mağdur hissedaşlarım voltran emekliliğiyle içinizden geçecek. çok kişi değil voltran sistemini 1000 kişi uygulasa yıllık takas miktarının %5 ini elinizden alacak.

temettüleri de ekleyeceğim. tabi siz kolpalara devam edip temettüleri de kesmezseniz kesin hiç farketmez voltran sistemiyle emekliliğe çok var

o pisayası bozmada kullandığınız 5 milyon lotu tırtıklaya tırtıklaya sistemden çıkaracağız. sonrasında iş bankası takasına sıra gelecek

hissenin değerlemeleri ederinde yapılıp, kolpacı bilançolar düzenlenmeyene dek ve yeni hikayeler yazılmadığı sürece voltran emekliliği tüm hızıyla devam edecektir.

hatta bu yılı 60 tl altında kapatırsanız. voltran emekliliği sistemini günlük 10 lot olarak güncelleyeceğim.

bırakın artık şu kolpacı üstadlara 55-60 hedefli grafikler attırmayı, algıcı düzeniniz bitti artık.

hissedaşlarıma bir not: voltran emekliliğine geçtiğinizde inanın psikolojik olarak çok rahatlıyorsunuz. bu algıcı düzenin ne kadar komik olduğunu görüyorsunuz.

birleşince nasıl bir güç ortaya çıkacağını bilirler elbet ama birleşebileceğimiz ihtimaline inanmazlar... hissedaşlarım gücümüzü gösterelim

saygılarımla
    Voltran taktiği baya bir korkuttu sanırım. Taktik kamuya açıklandığından beri bir trend var gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Voltran taktiği baya bir korkuttu sanırım. Taktik kamuya açıklandığından beri bir trend var gibi.
    Sn Valentine,

Ky'nin gücünü hafife alamazlar, en güzel örneğini arzlarda görüyoruz. Faydası oldu veya olmadı, eğer olduysa çok doğru bir yol seçilmiş. Kazan kazan yola başlamak güzel oldu

şunu da belirtmek isterim çok çok çok ucuz bıraktılar. Ayıp ettiler, öyle hükümet rüzgarını arkalarına alıp perişan ettiler herkesi, trade trade.....yeter artık.

Burada gerçekten cevher niteliğinde yatırımcılar vardı, işin matematiğini bilen mantıklı insanlar.

Tabi ara ara ters düşüyordum onlarla ama bu şirketin kötü olduğundan değil, patronun art niyetli olduğunu anlatmak içindi.

özetle ben yeni başladım taktiğime, hiç öyle heves filan değil

Benim VOLTRAN hikayem sadece şu şartlarda sonlanır; ederinde bir değerleme yapılır bizde biliriz ne kadarlık şirketmiş, kolpasız bir bilanço ve yeni hikayeler.

Kısacası zamanım çok....20 yıldan fazla var emekliliğe.. Bireysel emekliliğimi iptal ettim zaten, onu amorti edecek bir enstrüman benim için algyo... hem de diğer yatırım hesabımında psikolojik desteği

Saygılarımla...

İnanın birleşmek çok basit...işi kendiniz için zorlaştırmayın

Not: tekrar sizin aracılığınızla evrene mesaj göndermiş oldum kusuruma bakmayın.

Günaydın.

Matriks de haber düşmüş ALGYO da ceza gibi algılanacak SPK bülteninden alıntılı eksik haber var.

Halil İbrahim Babadağ diye birine içlerinde ALGYO hissesininde olduğu işlemlerinden dolayı 3 milyon 890 bin küsü
    rlük ceza verilmiş.

Sebebide üye yatırımcılarına al yada tut tavsiyesi verdiği halde hisselerini satmasıymış.YTD:
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Günaydın.

Matriks de haber düşmüş ALGYO da ceza gibi algılanacak SPK bülteninden alıntılı eksik haber var.

Halil İbrahim Babadağ diye birine içlerinde ALGYO hissesininde olduğu işlemlerinden dolayı 3 milyon 890 bin küsü
    rlük ceza verilmiş.

Sebebide üye yatırımcılarına al yada tut tavsiyesi verdiği halde hisselerini satmasıymış.YTD:
    Teşekkürler bilgilendirme için sn. kubilayhan.
    Bugün piyasa dalgalı olur gibi. Dalgalı piyasayı sevenler rüzgarı şiddetlendirmeye çalışır kanımca.
    Biz penceremizi sonuna kadar açtık, olayları geniş açıdan görmeye ve sentez etmeye çalışıyoruz.
    Para kazanılır nasılsa, huzurumuz olsun.

Sayfa 626/652 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •