Sayfa 634/652 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu piyasa değerine hillside yanında anca bir de tarla alırsın. 20 aracı kurum üzerinden film çeviren at hırsızı spek, ne halt ettiğini bilmiyoruz sanma. Seninde ipliğin pazara çıkacak.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. maldiv otel anlaşması son aşamaya geldi denilmişti,
    temmuz 2023 ekim 2022 de maldivlerde otel arayışına başlandı

maldiv cumhur reisi de reisimizi ziyarete 3 gün önce gelmişti
    fizibilite başta olmak üzere bu konularda ciddi projelendirme çalışmaları da yapılarak başta maldivler olmak üzere tropik bölgelerde tanzanya ,kenya, orta afrika ülkeleri ...güney afrika en sağlıklı konum gibi görünür, istikrarlı bir ülkede otel yatırımı iyi güzel ve anlaşılabilirdir. sorun diğerleri maldiv hariç sorunlu görüntü veriyorlar, iç karışıklıklar içinde bölünmüş feodalleşmiş, toplumsal olayları darbe ve askeri savaş hali süren gündemi yıldırım hızıyla değişen ülkelerde yatırım riski cidden kolay da olmaz, çok sonraları da gündemde olabilir.

maldiv kıyıları ile kenya ve tanzanya kıyıları yapısal anlamda üçüz özelliklere sahiptir dileyen inceleyebilir otel açmak için güzel siyasi riskleri göze almak içinse sorunlu ülkelerdir .bu yüzden 2 planda ele alınacak ülkelerdir .

maldiv cumhurbaşkanı MUHAMMED MUİZZU gelip ticari anlaşmalara imza attığında destek ve kredi anlaşmaları hazırlandığında akla ilk gelen algyo otel projesi oldu pazartesi 27 kasımda görüşülmüş , alarko grubuyla görüşme yaptılar mı muhammed bey bilemiyorum.

muhammed beyin alarko grubunun otel yatırımlarından memnun olmasını da canı gönülden dilerim neticede
    17 -20 aydır gündemde olan eli kulağında bir satın alma projesi 5 aydır haber bekleniyordu .

OTEL YATIRIMI açıklama tarihini MALDİVLER veya kıbrıs , güney sahilleri avrupa akdeniz sahilleri her nereyse sabırsızlıkla bekliyorum,

3. Maldivler'de bir türk yatırımı ve oteli.

https://www.ayadamaldives.com/

Bizim kardeş şirket de buranın iklimlendirme işlerini yapmış üstelik. Ve sanırım otelin bağlı olduğu şirketin yöneticileri de eski Alarko yöneticisi. Bir zamanlar hikayesini okumuştum.

4. selam hissedaşlarım,

bugünlerde paydaşlarımda biraz bıkkınlık görüyorum. ben bu krizi fırsata çeviren taraftayım, voltran stratejim ile bu fiyat hareketleri hiç umurumda değil.

artık rutine döndü voltran bende ) gün içinde alımı unutursam iş çıkışı seans kapanış saatlerine denk geliyor, hemen tabloyu açıyorum kaç lot almam gerekiyor bakıyorum sonra da piyasa fiyatından yapıştırıyorum :D

benim yaptığımı çok rahatlıkla yapacak hissedaşların sayısı oldukça fazladır. sadece 1000 kişi yapsa bir yılda dolaşımdaki takasın yüzde 5'ini toplarız.

düzeni kurmuş, sürekli trade eden leyla hanımda gider kumda oynar.

enseyi karartıp oyuna gelmeyin. neler yapabileceğinizin farkına varın...

kalın sağlıcakla...

5. Selamlar. Ben de birliğimize inanıyorum ve voltrana devam ediyorum. Saygılar.

6. öncelikle paydaşlara selamlar

iki farklı strateji uyguluyorum
    1. ucuza aldığım diğer tahtalar misal 10 ila 20 arası hisse fiyatına eş değere gelince hemen trampa ediyorum.
    2. si ise beklentimin büyük olduğu tahtalarda eğer hedeflediğim rakama gelirse o tahtadan çıkıp yüklü almaya çalışıyorum
    en son adel tahtasından çıkıp 5k ekleme yapmıştım
    hedef 50 k
    bol kazançlar dşlerim arkadaşlar
    yatırım tavsiyesi de olmasın
    sadece stratejimi paylaşmak istedim

7. Ben de her gün olmasa da nakit buldukça evladiyelik portföye atıyorum. Bakalım sonu nasıl olacak bu işin? İbretlik bir voltran hikâyesi oluşturup BIST tarihine geçebilecek miyiz?

8. şuan GYO içinde tarih yazıyor )

Sayfa 634/652 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •