Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon
Arama sonucu : 179 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Ayyıldız

Bıkmış abinin grafiğinde tahrifat yaptım....

26,8 euro kuvvetli destek......
    eğer kırılırsa üç vakte kadar 21 euroya kadar hedefler gözüküyor falda

Son düzenleme : TALEBE; 25-11-2017 saat: 15:26.

Alıntı Originally Posted by TALEBE Yazıyı Oku
    Bir grafik te böyle çizmişim....
    Bakalım tutacak mı....?
    Trump'un gününde patlar herhalde....
    ......
    ........................

Grafik Falı....

An itibariyle XU30 26,7 euro......

zurnanın zırt dediği yerdeyiz....... gibi...

?

12.4.2017 de behzat yazmış....

Borsa elbet sabır işidir.Ama acaba yalnızca aldığın senedin çıkmasını sabırla beklemek mi?
    Yoksa senet düştü mü ucuz diye atlamadan sabırla bekleyip nereden alacağını iyice hesap etmek mi?
    Borsada 3-5 yıl senet alıp satan kardeşim çoğu kez borsayı kavradığını zannedebilir.Şahsen 25 yıldır borsada her dakika olan ve iktisatçı olan şahsım hala dünyanın hatasını yapabiliyorum.Bazen tam anlamıyla "sazan" olabiliyorum.
    Bizim gibi küçük yatırımcılar aslında her an senette olmamalı.Bizler şayet para kazanacaksak borsa geberdiği zaman geleceğiz.Şöyle ayağımızla geberip gebermediğine emin olmak için dürteceğiz.Emin olduktan sonra senedi iyice inceleyerek alacağız.
    Aksi halde dikkat edin her senet alışımızda senet mutlaka geri gidiyor.Ve bizler her zaman sitemle speke küfrediyoruz.İşte bunu kırmanın yolu alırken sabırlı olmaktır.
    Ah bir de biz ölü taklidi yapabilsek hissemizde....

Alıntı Originally Posted by TALEBE Yazıyı Oku
    Bıkmış abinin grafiğinde tahrifat yaptım....

26,8 euro kuvvetli destek......
    eğer kırılırsa üç vakte kadar 21 euroya kadar hedefler gözüküyor falda

Aktüel tahrifatlı grafik:

15 temmuzu ABD'liler yaşasa,
    şimdiye kadar 1000 tane sinema film, dizi v.s. çevirir ve yüzlercesini de bizlere ezberletmiş olurlardı..... Romanlar, hikayeler, belgeseller, anma toplantıları gırla giderdi....

Şu köprüde.....
    O gece, ellerinde silah namına hiç bir şey olmamasına rağmen yoğun tüfek ve tank topu atışı altında onbinlerce insan sabaha kadar boğaz köprüsünde inatla bekledi.
    Şu ortalıkta "zıpır" gözüyle baktığımız motorsikletçiler o gece her biri bir kahraman idi. Yoğun ateş altında hastahanelere devamlı yaralılar taşıdılar.
    "-Ben bu güne kadar, bu an için yaşadım " diyen 18 yaşında gençler her tarafta idi.

İnsanlar sandıkta verdikleri REY'e sahip çıktılar. İradelerinin kendilerinden alınması darbesine karşı çıktılar.

Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •