Special Days Image
Sayfa 69/167 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 545 - 552 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Aman aman neler oluyor neler dönüyor.. Forumda fazla hissedar kalmadı anlaşılan ama investing çok kötü durumda..

Verilmiş sadakam varmış diyorum ve kaçıyorum..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2. Şu an hangisini almak daha mantıklı. Hesap yapabilen üstatlardan bir fikir alsak. Şu an ikisinin toplamı 132 tl. Eski fiyata göre 19.66 gibi bir fiyata tekabül ediyor galiba doğrumu

3. Piyasadaki lot sayısı azaldı yani hisse daha sığlaştı, kanımca
    hareketler daha hızlı olacaktır aşağı-yukarı. Sıkıntı yok, sabır çok, yola devam... yüksek maliyetliler ekran kapatsın, yoksa duygusal hareket olacaktır ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Fiili dolaşım oranı beni şaşırttı. Yüzde 18,97 gözüküyor. Açıkcası yüzde 5 ya da 750 milyon şartı için rahattım. Yeni yıla girmeden kar bile ederim diye düşünüyordum. Eğer yüzde 18,97 olayı doğruysa bizi esir edecek uzun süre. Bu fiili dolaşım oranının değişimi ile ilgili bilgisi olan varsa bilgi verebilirse sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by blckkk Yazıyı Oku
    Fiili dolaşım oranı beni şaşırttı. Yüzde 18,97 gözüküyor. Açıkcası yüzde 5 ya da 750 milyon şartı için rahattım. Yeni yıla girmeden kar bile ederim diye düşünüyordum. Eğer yüzde 18,97 olayı doğruysa bizi esir edecek uzun süre. Bu fiili dolaşım oranının değişimi ile ilgili bilgisi olan varsa bilgi verebilirse sevinirim.
    Geçici ve teknik bir durum olsa gerek. Ruchanlar dolaşıma çıkmış onun sonucu sanki. Rüçhan işi bitince düzelir.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Alıntı Originally Posted by blckkk Yazıyı Oku
    Fiili dolaşım oranı beni şaşırttı. Yüzde 18,97 gözüküyor. Açıkcası yüzde 5 ya da 750 milyon şartı için rahattım. Yeni yıla girmeden kar bile ederim diye düşünüyordum. Eğer yüzde 18,97 olayı doğruysa bizi esir edecek uzun süre. Bu fiili dolaşım oranının değişimi ile ilgili bilgisi olan varsa bilgi verebilirse sevinirim.
    Aynen.Bist verilerine göre 23 milyon TLlik senet fiili dolaşımda gözüküyor.Unutmayalım ki hakim yabancı ortak rüçhan haklarını bedelsiz olarak Crfsaya devretti. Bu hisselerin hangi aracı kurumun hesabındaki kotta beklediğini takip etmek lazım bence. Yeni yılda Yıldız Pazar gözükebilir. YTD.

7. https://www.foreks.com/symbolDetay?symbol=CRFSA.E.BIST

CarrefourSA "Franchise" sistemi başlattı, hedef bir yıl içinde 100 Frahchise'a ulaşmak

detayları haberler sekmesinde

iyi şeyler olacağını düşünmek istiyorum. y.t.d

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 69/167 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •