Sayfa 102/167 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 809 - 816 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by SA DO Yazıyı Oku
    "...borsada işlem gören niteliğe dönüştürülmesi ve akabinde bu payların tamamının veya bir kısmının ikincil piyasada ve/veya borsa dışında üçüncü kişilere satılarak CarrefourSA paylarının fiili dolaşım oranının %5'e yükseltilmesine karar verildiği kamuya duyurulmuştu" diyor haberde. 2,5 milyonun dönüşümü sağlandı. 01 Ocak a kadar satabildiği kadarını satacak ( bu payların tamamını veya bir kısmını ikincil piyasada demiş). Kalanı da sanırım son gün üçüncü kişiye satacak (ve/veya borsa dışında üçüncü kişilere satılarak).

İkincil piyasada yüksek sayıda hisse satması için hacim yapması gerekir ki önümüzdeki iki üç gün tavan yapabilir hisse.

Yine bu hacimle devam ederse önümüzde 8 iş günü var, en fazla 150 bin adet satar.

Bakalım neler göreceğiz bu hissede daha, ne kadar olumlu haber varsa hepsi ters işlem yaptı.
    2-3 günlük tavan hedefi verdin. Şaka gibi
    Mantığını cozemesem de Allah gönlüne göre versin diyorum.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku

sayın materdemlii bu hacimle hisseyi düşürerek kime satacakk allah aşkıana o kadar lotu,bende yükseleceğini düşünüyorumm katiyen duygusal yaklaşmıyorum olaya,birde önemli gördüğümm en azınsan 97-99 gigi bir satış refarans rakamı oluştu bakalım görelimm hayırlısı olsunn

3.  Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    sayın materdemlii bu hacimle hisseyi düşürerek kime satacakk allah aşkıana o kadar lotu,bende yükseleceğini düşünüyorumm katiyen duygusal yaklaşmıyorum olaya,birde önemli gördüğümm en azınsan 97-99 gigi bir satış refarans rakamı oluştu bakalım görelimm hayırlısı olsunn
    Nerede bi fiyat oluştu aşağısı yok diye düşünsek aşağı çekti. Onun için şu rakamın aşağısı yok diye düşünmüyorum ben. 100 tl psikolojik sınırdı benim için. Bundan sonrasını izleyip göreceğiz. Ben yarın ya da pazartesi yeni arkadaşların aramıza katılmasını teşvik etmek adına bi tavan denemesi yapacağını düşünüyorum ne olursa olsun 2.5milyon lotu bu tahtada satamayacağı görüşündeyim. Yeni haberler gelecek mi bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku

2-3 gün tavan yapacak demedim, yapabilir dedim, hedef verecek kapasitede olsaydım, 38 de iken çıkmış 96 da tekrar almış olurdum hisseyi 😉

5.  Alıntı Originally Posted by SA DO Yazıyı Oku
    2-3 gün tavan yapacak demedim, yapabilir dedim, hedef verecek kapasitede olsaydım, 38 de iken çıkmış 96 da tekrar almış olurdum hisseyi
    Mevcut konjonktürde ve kurduğunuz mantıkla böyle birşeyin gerçekleşmesi bana mantıksız geldi. Sizin/bizim(KY) bakış açısı ile patronum tahtacinin bakış açısı bir olmuyor. Dar bir açıdan yapacağımız yorum/temenni ve beklentiler hayalkırıklığı oluşturabilir. Dikkat etmek lazım.

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6. Haftalık

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 102/167 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz