Sayfa 14/167 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1333 madde; 105 - 112 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. sagol cevap ıcın furkand

2. Onay genel kurul sonrasına mı kaldı şimdi 🤔

3. Yönetim kurulu tüm sermaye kararlarini alabiliyor.sonucta kayıtlı sermaye sistemine tabii sirket.eger onayı SPK genel kuruldan sonra vereceğini söylese bunu resmi olarak şirkete bildirmesi gerekmezmeydi?ben bu hafta onayı bekliyorum açıkçası.

4.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Onay genel kurul sonrasına mı kaldı şimdi
    Genel kurulda sermaye azaltımı ve arttırımı dan elde edilecek fonun kullanımına ilişkin değişiklik görüşülecek. Bu konu SPK onayını etkiler mi? Teknik bir konu. Sonuçta SPK ya yapilan basvuruda bedelli artırım ve azaltim oranları değişmeyecek. Teknik konu olduğu için bilemiyorum. Yanlış yorum yapmak da istemiyorum. Ancak yolun sonuna geldiğimizi düşünüyorum. Süreç Kemal'e erecek. Mechule giden bir gemi kalkacak bu limandan

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Genel kurulda sermaye azaltımı ve arttırımı dan elde edilecek fonun kullanımına ilişkin değişiklik görüşülecek. Bu konu SPK onayını etkiler mi? Teknik bir konu. Sonuçta SPK ya yapilan basvuruda bedelli artırım ve azaltim oranları değişmeyecek. Teknik konu olduğu için bilemiyorum. Yanlış yorum yapmak da istemiyorum. Ancak yolun sonuna geldiğimizi düşünüyorum. Süreç Kemal'e erecek. Mechule giden bir gemi kalkacak bu limandan

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İlk açıklanan fon kullanım raporuyla ikinci fon kullanım raporu arasında değişiklik var zaten. İkinci raporun onayını yapmayacaklar mı? Sadece onayın geç geleceğini anladıkları için ödenecek kredileri bi ay sonraya çekmişler. Aralık vadeli kredi ödemelerinin raporu onaylanacaksa bence gk haftası veya bir sonraki hafta gelmesi gerekiyor.

Utanmazsa eksi olacak endex uçtu
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

kağıdının hastalığı nedir anlamadım adamlar alıyor alıyor ama fayda etmiyor
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 14/167 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •