Sayfa 149/167 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Şimdi bana, sataşmadan kavga gürültü çıkarmadan, soru sormadan kulak verin...

Aşağıda yazdıklarım hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı sınıfına girmez. Bana çok kulak verirseniz zarar edersiniz. Sizin de bir beyniniz var değil mi karar verebilmek için vesselam.

Benim öngörüm 29 -30 kasım 2021 e kadar hem hissede hem bist te d*****n kuyruğu kopacak. 27-32 aralığına kadar düşebilir diye düşünüyorum. Çünkü 7 milyon lotu ken..... satacakları için 60 liradan satmazlar herhalde değil mi. Ayrıca şuan haldır haldır topluyorlar, kim mi? beyniniz var dedik ya. Bu toplama olayını bist in düşüşüne de getirerek altın vuruş tamamlanacak. Sonra bir açıklama KAP babaya. hepsini 2.cil pazarda sattıkkkkkkkkk. Kaça? Tahminen 30 tl ye. Kime? ???????? Sonra hisse bu haberle yerinde duramayan camış gibi fırlayacak. Sonra arkadan bir haber daha. %400 bedelli yaptık aynı anda %50 indirdik. Koşun koşun batan geminin malları. Hisse kasım 2022 ye kadar 160-200 tl yi vurmuş Sonra 1.cil piyasada toplayan topladıklarını, kasımdan sonra alanda aldığı 7 milyonu yaveş yaveş millete kakalayacak. Sonra bir bakmışız ki ne görelim yine hüsran yine ağlama duvarları. Kazanan kim. 3 kağıtçılar olmuştur hep. Ağbabalar hiçbir zaman kaybetmez. Aman ha benim bu yukarıda yazdıklarım hepsi bir hayal ürünüdür, bir fantazidir, inanmayınız. Bu yazıda adı geçen kurum ve kuruluşlarla ilğili yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür. Biraz gülelim eğlenelim diye yazdım .
    Son düzenleme : vahira; 03-11-2021 saat: 11:59.
    Yazdıklarımın hiçbiri al, sat, tut tavsiyesi ve Ytd, Şti, Ltd değildir. A.Ş Hiç değildir.

2. Bilanço geldi sürpriz yok malum zarar.
    Tekrar bedelli yapacak bunu zaten açıkladı.
    Bedelliye kendisi 7 mio lotu satarak nakit hazırlayacak.
    Bu fiyatla bu sığ tahtada 7 mio lotu bedelliden önce satmaya kalkarsa 15-20lira bile olur hisse.
    Ülkenin bu durumunda bu şirketi kimse şuanki piyasa değerinden almak da istemez.bole bı salak bulamazlar.blok olarak da satamazlar.
    Peki Sabancı için hissenin 10 yada 100lira olması neyi değiştirir? Hiçbir şeyi zaten yönetim onlarda.
    Mantık olarak her yol düşeceğini gösteriyor .
    Bende arada bu hisseyi alıp satıyorum ama mucizeyi kovaliyorum.
    Özel emirle 7 mio lot satışı tamamlandı haberini bekliyorum.
    O zaman arkasından istediği kadar bedelli yapsın en önce ben katılırım.
    Tabi bu da benim hayal ürünüm.
    Asla ytd

3. Marketlerdeki hareket bakalım buna ne zaman yansıyacak?

4. Sabancı Carrefour u sağılacak inek olarak görmeye devam ettikçe, hisse fiyatı sürünmeye mahkum. Yıllardır elinde tutanlar geçen bedellide yaptı operasyonu kaçtı. Bulaşan pişman olabilir bu saatten sonra.

Ytd

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. "İnsanoğlu kemiğin başındaki k..peğe benzer ' ...
    Bundaki kemiğine iyi sahip çıktı

6.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Bilanço geldi sürpriz yok malum zarar.
    Tekrar bedelli yapacak bunu zaten açıkladı.
    Bedelliye kendisi 7 mio lotu satarak nakit hazırlayacak.
    Bu fiyatla bu sığ tahtada 7 mio lotu bedelliden önce satmaya kalkarsa 15-20lira bile olur hisse.
    Ülkenin bu durumunda bu şirketi kimse şuanki piyasa değerinden almak da istemez.bole bı salak bulamazlar.blok olarak da satamazlar.
    Peki Sabancı için hissenin 10 yada 100lira olması neyi değiştirir? Hiçbir şeyi zaten yönetim onlarda.
    Mantık olarak her yol düşeceğini gösteriyor .
    Bende arada bu hisseyi alıp satıyorum ama mucizeyi kovaliyorum.
    Özel emirle 7 mio lot satışı tamamlandı haberini bekliyorum.
    O zaman arkasından istediği kadar bedelli yapsın en önce ben katılırım.
    Tabi bu da benim hayal ürünüm.
    Asla ytd
    Ne var ne yok diye bı bakayım dedim pek değişen birşey yok galiba..

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    39.50 altı benimdir ...
    Bugün 43 TL civarindan çıktım kagittan.fantaziye gerek yok %10 gayet güzel kar.
    Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Bugün 43 TL civarindan çıktım kagittan.fantaziye gerek yok %10 gayet güzel kar.
    Ytd.
    40.80 den oturduk tekrar masaya bugün.
    %5 -10 alsam yeter.
    Ytd.

Sayfa 149/167 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz