Sayfa 157/167 İlkİlk ... 57107147155156157158159 ... SonSon
Arama sonucu : 1331 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Şu an Datça dayım , palamut bükünde şok var , A101 var , ayrıca Migros sanal market tüm büklere hizmet veriyor , Carrefour yok buralarda , böyle hep zarar ederler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bedelsiz değil daha önce arsa sattı bedelli yaptı ama şirketin içinde büyük bir fare var belli ki sürekli zarar tüm üst yönetim değişmeden şirket kara geçmeyecek şirketin içini boşaltımışlar olsa bu kadar zarar etmez hiç yakışmıyor sabancılara ama ne yazık ki kim çalıyorsa kasadan bulup çıkartmak lazım
    Açıkcası ne yapsalar da, şirket batmadıkça, bu da mümkün değil sanırım, artık yükselecek bence. Tahtacı da artık buralarda tutamaz. MGROS ikiyüzküsür hedef fiyat açıklandı.

Ama bedelsiz olur, ama bir hamle olur, içeriden de bir hamle gelirse %300 lerin üzeri potansiyel enerjisini artık kullanmaya tam olarak başlar.

Misal bugün artık bu seviyelerin son günü olabilir. Veya yarın. veya yarın Ama artık aylar yok bence. Zarar da ediyor olsa da, sırf marka değeriyle şirket kelepir noktasına geldi.

Ben kuvvetli geri döndüm. Nasibimse haklıyımdır. yatırım tavsiye değildir. sadece bıkkınlık etkili belki ama hissiyatımdır.

3. CarrefourSA market gezdikten sonra şunları gördüm.
    Marka değeri var,
    Ürünler kaliteli,
    Birçok üründe kendi markalarını oluşturmuşlar ve uygun fiyata satıyorlar.
    Çok rağbet yok.
    Alışveriş arabası bulmakta zorlandım. İçerde rastgele yerlerde 1-2 tane vardı. İnternetten baktığıma kadarıyla başka marketlerde de bu şikayet olduğu yazıyor.
    Çalışan sayısı yeterliydi ancak müşteri az olmasına rağmen güleryüzle bulmadım. Bu subjektif değerlendirme.
    Sanki biraz çeki düzen istiyor gibi.
    Saygılarımla

4. Bu şirketin 200 market açmasıyla diğerleri bir olmaz.
    Bunun detaylarına odaklanmak lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    Son zamanlarda ufak ufak bir şeyler oluyor galiba
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    hisse tavan yapmış
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. crfsa tavan 40.30/071022. BM masalarına teşekkürler.

8. Erkan Katircioğlu
    4s
    ·
    Herkese Açık ile paylaşılıyor
    CCrfsa 1/2 ay içerisinde 64 TL.insallah.şu anda 41 TL.

Sayfa 157/167 İlkİlk ... 57107147155156157158159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •