Sayfa 21/167 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 161 - 168 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by fatih0653 Yazıyı Oku
    Sasa hocam siz bu kağıtta gelecek görüyor musunuz yoksa artık bulaşmam mı diyorsunuz
    Allah aşkına bunu kim cevaplayabilir. Yatırım tavsiyesi vermekten farkı olmaz verilecek cevabın. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Hatalı açıklama.
    Elimizdeki her Rüçhan hisseye dönmeyecek.
    Elimizdeki ruchanin yüzde 22 si hisseye dönecek.1000 lot Rüçhan 220 lot crfsa olacak.bunun içinde 220 * 17 TL ödeyeceksiniz
    teşekkürler. ancak yanlış anlamazsan diğer arkadaşlardan teyit almak isterim. 1300 kişilik telegram grubu şu an doğru olarak benim paylaştığımı doğru biliyor üç aşağı beş yukarı.

3.  Alıntı Originally Posted by HBBK Yazıyı Oku
    teşekkürler. ancak yanlış anlamazsan diğer arkadaşlardan teyit almak isterim. 1300 kişilik telegram grubu şu an doğru olarak benim paylaştığımı doğru biliyor üç aşağı beş yukarı.
    Zaten Rüçhan açıldığında olan karmaşa yükseliş bundan oluyor.birakin öyle bilsinler

4.  Alıntı Originally Posted by HBBK Yazıyı Oku
    Doğru söylüyor rüçhan elindeki lot kadar gelir ama rüçhanın karşılığı bölünme oranı kadar hissedir

5.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Doğru söylüyor rüçhan elindeki lot kadar gelir ama rüçhanın karşılığı bölünme oranı kadar hissedir
    tamam o zaman benim paylaştığımda da öyle diyor 183 hissesi olacak diyor.

tek fark ve açıklanmaya muhtaç olan soru: 17 tl fiyat garantisi lot sayısı kadar gelen crfsa.r ye mi? yoksa 0,22 azaltılmış ana lot mu 17?

eğer crfsa.r ye yani lot sayısı kadar hisseye 17 tl mi garantisi var( 150 adet) ise telegramdaki arkadaşlar, 0,22 azaltılmış olana mı?(33 adet) bensattımgitti gibi.

netleştirmeme yardım eder misiniz arkadaşlar? belki de sadece benim kafa karışık
    ,

6.  Alıntı Originally Posted by HBBK Yazıyı Oku
    tamam o zaman benim paylaştığımda da öyle diyor 183 hissesi olacak diyor.

tek fark ve açıklanmaya muhtaç olan soru: 17 tl fiyat garantisi lot sayısı kadar gelen crfsa.r ye mi? yoksa 0,22 azaltılmış ana lot mu 17?

eğer crfsa.r ye yani lot sayısı kadar hisseye 17 tl mi garantisi var( 150 adet) ise telegramdaki arkadaşlar, 0,22 azaltılmış olana mı?(33 adet) bensattımgitti gibi.

netleştirmeme yardım eder misiniz arkadaşlar? belki de sadece benim kafa karışık
    ,
    17 TL fiyat garantisini ben hiç bir haber de göremedim

Sayfa 21/167 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •