Sayfa 30/167 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 233 - 240 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Hayırlısı

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yemeği yedik sıra tatlı da

3. Ya nasip diyelim...
    Allah utandırmasın arkadaşlar.
    Yılbaşında da burada birbirimizi yeni yılını mutlu mesut kutlamak dileğiyle...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Hadi hayırlı olsun...spk ruchan alacaklara risk bildirim uyarisi yapılması şartıyla onay vermiş. Demek Rüçhanlar baya bi çoşacak

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence bunun anlamı "İhlas katmer ve kilerde milleti nasıl düdüklediler ona göre uyarınızı yapın bedelliye girecekleri neler bekliyor bilsinler." demek gibi geldi

5. İlk karardan beri benim gibi bekleyenler için hayırlı olsun. İyi veya kötü nasıl sonuçlanacak bilmiyorum ama sabır gösterenleri tebrik ederim.

6. Neler olacak zaman sıralaması nedir Bi bilen yazabilir mi teşekkür ederim şimdiden

7.  Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Neler olacak zaman sıralaması nedir Bi bilen yazabilir mi teşekkür ederim şimdiden
    19/11 de olaganust genel kurul var orda fon kullanımı ile ilgili değişiklik var. Bölünme tarihine sanırım yönetim kurulu karar verecek. Yine muhtemelen 19 undan sonra olur. Örneğinde 20 sinde elinde bulunduran hak sahibi olur 21 inde Rüçhan pazarı acilir 10-15 gün her neyse Rüçhan pazari sürer. Tabi bu süreçte eş zamanlı sermaye azalmış ve daha sonra bedelli ile artmış olur.
    Net işleyişi yönetim kurulu kararı belirler benimkiler varsayimsal tarihler..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    19/11 de olaganust genel kurul var orda fon kullanımı ile ilgili değişiklik var. Bölünme tarihine sanırım yönetim kurulu karar verecek. Yine muhtemelen 19 undan sonra olur. Örneğinde 20 sinde elinde bulunduran hak sahibi olur 21 inde Rüçhan pazarı acilir 10-15 gün her neyse Rüçhan pazari sürer. Tabi bu süreçte eş zamanlı sermaye azalmış ve daha sonra bedelli ile artmış olur.
    Net işleyişi yönetim kurulu kararı belirler benimkiler varsayimsal tarihler..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ortak sen ne yaptın girdin mi kağıda geri?

Sayfa 30/167 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •