Sayfa 39/167 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 305 - 312 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Sayın Sasa500 bilgilendirme bundan sonraki 2 yıl içerisinde yapılacak olan sermaye artırımları içinmiş. Bu akşam ilgili pay tebliğine bir bakacağım
    Baktım tebliğe, fon çıkışı gerektirmeyen sermaye azaltımı durumunda uygulanan bir madde.
    Crfsa ile ilgili özel bir durum yok.

ilgili madde *
    (13) Sermaye azaltımı ile eş anlı olarak ya da sermaye azaltımının sonuçlanmasından itibaren iki yıl içerisinde yapılacak sermaye artırımlarında, artırılan sermayeyi temsil eden payları satın alacak yatırımcıların talebinin alınmasından önce, ortaklığın içinde bulunduğu genel durumu açıklayan ve içeriği Türkiye Sermaye Piyasaları Birliğince belirlenen risk bildirim formunun kullanılması ve bu formun sermaye artırımına katılacak yatırımcılarca imzalanması zorunludur. Satış işleminin elektronik kanallar dahil her türlü iletişim kanalları kullanılarak gerçekleştirilmesi durumunda, bu yükümlülük işlemin gerçekleştirilmesinden önce söz konusu formun yatırımcı tarafından okunduğunun yatırımcı tarafından elektronik ortamda onaylanması suretiyle de yerine getirilebilir.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Mesele yeni ögren değil, ki konuya vakıfım. spk onayı cıktıgında yatırımcının bilgilendirilmeli dedi. hisse rakam olarak ne olur bılemem ama yatırımcı çekebilir mi? daha yüksek fiyatlardan başka birisine verilebilir mi? neyse bol kazançlar herkese
    Bu CRFSA'ya özel bir durum değil eş zamanlı azaltım arttırım başvurularında rüçhan kullanılırsa risk bildirim evrağı isteniyor.rüçhan kullanılmazsa gerek yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Mesele yeni ögren değil, ki konuya vakıfım. spk onayı cıktıgında yatırımcının bilgilendirilmeli dedi. hisse rakam olarak ne olur bılemem ama yatırımcı çekebilir mi? daha yüksek fiyatlardan başka birisine verilebilir mi? neyse bol kazançlar herkese
    ne demek yatırımcı çekebilirmi,yüksek fiatlardan başkasına satılabilirmi,allah aşkına şu anda bile satılanlar nedir,şirket yeni bir yapılanmaya girmiş,tam 6 sene sonra esas faaliyet karını artıya geçirmiş,her bilanço bir öncekinden iyi gelmeye başlamış,bedelliden gelecek en az 400 milyon parayla banka borçlarını kapatma tahattünde bulunmuş bu nasıl bir yazıdır anlamadımm tam bir carfur artniyetli bir yazı olmuş,almak istemişsin alamamışsın neden alamadın kardeşimm sen orasınıda anlamış değilimm bastırırsın parayı alırsın bu kadar basittt sana yakıştıramdımm bu yazınıııı

4. Arkadaşlar biz bu sayfalarda neler okumadik ki? Tkuru denen masa sandalye şirketi olduğu bile kesin olmayıp 1000 liraya gidince bedellisi onaylanmayan şirketle eşdeğer tutulduk. O bedelli iptal edildi bu da iptal edilebilir diyenler gördük..

Sebebini amacını bende çözemiyorum. Hiçbir uyarı yapmaya gerek olmadan kimse sirket uçacak kaçacak demiyor zaten. Yükseliş Yüzde 100 garanti olmasa herkes alır. Risk bistteki tüm kağıtlar gibi bunda da mevcut.

Pandemi fiyatlamasi bile yapmayan devasa büyüklükteki şube ve çalışan sayısıyla Türkiye'nin önemli bir market zincirinden bahsediyoruz. Tabiki yükselir diye aldık. Kim düşer diye veya düşeceğini bile bile bir şirketin hissesini alır. Şahsen benimki temenni. Mevcut beklentileri sebebiyle yükseliş beklentisiyle aldık tutuyoruz. İnşallah beklentimiz gerçekleşir ve hep beraber kazaniriz.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Siz bu süreci en baştan 7tl den yakalayanlardandiniz ama erken satmak zor iş anliyorum sizi.nasil ki sizin sattiginiz yerden de hisse günlerce alıcı buldu ve 39 lirayı gördü yine alıcısını bulur endişelenmeyin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Baktım tebliğe, fon çıkışı gerektirmeyen sermaye azaltımı durumunda uygulanan bir madde.
    Crfsa ile ilgili özel bir durum yok.

ilgili madde *
    (13) Sermaye azaltımı ile eş anlı olarak ya da sermaye azaltımının sonuçlanmasından itibaren iki yıl içerisinde yapılacak sermaye artırımlarında, artırılan sermayeyi temsil eden payları satın alacak yatırımcıların talebinin alınmasından önce, ortaklığın içinde bulunduğu genel durumu açıklayan ve içeriği Türkiye Sermaye Piyasaları Birliğince belirlenen risk bildirim formunun kullanılması ve bu formun sermaye artırımına katılacak yatırımcılarca imzalanması zorunludur. Satış işleminin elektronik kanallar dahil her türlü iletişim kanalları kullanılarak gerçekleştirilmesi durumunda, bu yükümlülük işlemin gerçekleştirilmesinden önce söz konusu formun yatırımcı tarafından okunduğunun yatırımcı tarafından elektronik ortamda onaylanması suretiyle de yerine getirilebilir.
    Eyvallah üstadım,
    Arkadaşlar linç etmeye gerek yok ben bir fikri basit bir şekilde söyledim ilk yazdığım yazı çok basit Sadece Düşünün o yazıyı. Ben size sasa carfur cıkmayacak hadi satalım fikkrini oluşturmak için söylemedim veya telaşe kapılın diye asla söylemedim.
    Bakın son bedelli yapan hisselerin hepsi çakıldı (çakılanlar ruchana kadar 3x yaptı seker hariç) bir tek seker bolundugu yerde.
    Geçmişte carfur a ve bde de bu hısseydeydim. Kiler birleşmesindede burdaydım. ACEMŞAH güzellemelerini dahi bilirim. Bunları neden söylüyorum?
    kagıdın speginin düşüncesini görün diye. carfur gibi bir kagıt eger merko hareketını yaptıramadıysa ben ard niyet ararım
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    herkese bol kazançlar dilerim umarım hisse gönlünüzdeki yere gider .İnşallahda bölünmeyi hemen etmez bu hava böle devam eder. hersey gönlünüzce olsun
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by sasa500 Yazıyı Oku
    herkese bol kazançlar dilerim umarım hisse gönlünüzdeki yere gider .inşallahda bölünmeyi hemen etmez bu hava böle devam eder. Hersey gönlünüzce olsun
    elindeki malı kaptıran bir adamın yazısı.

Sayfa 39/167 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •