Sayfa 53/167 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1333 madde; 417 - 424 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Bugün ilan etse önümüzdeki hafta başlatır 15 gün Rüçhan pazari açık kalacak ve genel kurulda söylendiği gibi süreç Aralık ortası biter.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"sürecin tamamlanması"ndan tescil edilme tarihini mi yoksa rüçhan pazarından sonraki birincil pazar tarihi bitimini anladı acaba hakim şirket yöneticileri?

Ben aslında Genel Kurul tutanağının 6ncı maddesindeki ".......OLASI....." kelimesinden sonraki ifadelere takıldım.
    Olası pay satışıyla %5lik oranı sağlamaya yönelik satış tarihi, miktarı ve fiyatını tespit etmeye çalışıyorlarmış.
    İnşallah rüçhandan sonraki yılsonu bilanço dönemi olur diye düşünüyorum ama iyi mi olur tereddütte kaldım.Hayırlısı. YTD.

2. "CRFSA kodlu hissede iş yatırım bariz bir şekilde tahta bozucu işlemler yapmakta ve hisseye blok satışlar koyarak fiyatı aşağıya sürerek manüplasyon yapmaktadır. 17/19.11.2020 tarihli işlemlerin incelenmesini talep ediyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim." Hissedarlar cimer, spk ve borsa istanbul aş. ye şikayet edin, bu hırsızlara meze olmayalım.....

3.  Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Rüçhan olayı 2 yada 3 aralıkta başlar 17 yada 18 aralıkta biter bu anlaşılıyor.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Galiba bu şekilde olabilir, ancak pazartesi başlayıp 5 inde bitiredebilir, o yüzden bunun çok anlamı yok,

anlamaya çalıştığım şey, spk onayı, bu toplantı ve rüçhan durumunu hala fiyatlamadı ???

o zaman kendi kendime diyorum ki, beklentilerin boş olduğu algısı yaratıp, tüm beklentiler sonuçlanıp, lot sayısı düştükten sonra mı fiyatlama yapacak ???

Bunların hepsi bir ihtimal, zaten ne olacağını bilsem sadece crfsa alırdım. Şahsım adına hayallerimden vazgeçmiyorum. Çünkü vazgeçersem borsada yatırım yapmayı bırakırım ) ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    "CRFSA kodlu hissede iş yatırım bariz bir şekilde tahta bozucu işlemler yapmakta ve hisseye blok satışlar koyarak fiyatı aşağıya sürerek manüplasyon yapmaktadır. 17/19.11.2020 tarihli işlemlerin incelenmesini talep ediyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim." Hissedarlar cimer, spk ve borsa istanbul aş. ye şikayet edin, bu hırsızlara meze olmayalım.....
    Yarın sabah ilk iş olarak bunu yapacağım.sosyal medya da sayfalarına tepkimi gösterdim.

5.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    "CRFSA kodlu hissede iş yatırım bariz bir şekilde tahta bozucu işlemler yapmakta ve hisseye blok satışlar koyarak fiyatı aşağıya sürerek manüplasyon yapmaktadır. 17/19.11.2020 tarihli işlemlerin incelenmesini talep ediyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim." Hissedarlar cimer, spk ve borsa istanbul aş. ye şikayet edin, bu hırsızlara meze olmayalım.....
    Cacık olmaz. Serbest piyasa.

Rüçhan en az 30 gün olacak ki güzel olsun

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    "sürecin tamamlanması"ndan tescil edilme tarihini mi yoksa rüçhan pazarından sonraki birincil pazar tarihi bitimini anladı acaba hakim şirket yöneticileri?

Ben aslında Genel Kurul tutanağının 6ncı maddesindeki ".......OLASI....." kelimesinden sonraki ifadelere takıldım.
    Olası pay satışıyla %5lik oranı sağlamaya yönelik satış tarihi, miktarı ve fiyatını tespit etmeye çalışıyorlarmış.
    İnşallah rüçhandan sonraki yılsonu bilanço dönemi olur diye düşünüyorum ama iyi mi olur tereddütte kaldım.Hayırlısı. YTD.
    Sıkıntı olurmu hisse satışı , yüzde 5 olması için

8. Tahtayı çok akıllıca aşağıya basıyorlar. Devre kesmesin diye garanti 80k lotu 23.80 den 23.20 e kadar kademeli sürdü.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 53/167 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •