Sayfa 72/167 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 569 - 576 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

Sabancı Holding "ben alırsam BORSADA 1 yıl boyunca atmayacağım" dedi.Borsa dışında stratejik yeni bir ortak olabilir mi. Ama Genel Kurul tutanağındaki cevap esas alınmalı. Burada "Olasılık" dahilinde olan satışın tarihini, miktarını ve fiyatını tespit etmeye çalıştıkları gibi anladım. Zaten PLATFORM pazarından çıkış için çok az sayıda rüçhanı satışa sunması yeterli olacaktır.

Crfsa marka değeri yükseltilmeden strateji çizilmez bence. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Gerek şirket,Gerekse Tahta yapıcı,Yatırımcıların beklentilerine ters hareket etti...Bir süreç nasıl berbat edilir,bunu da bize öğretti..
    Buradan benim çıkardığım çıkan sonuç;Bedelli furyasının olduğu bir dönemde,ortağı olduğumuz şirket de o yolu seçiyor ise,Tası tarağı toplayıp ortaklıktan ayrılmak..
    Bu,Sadece Garfur için değil..Diger şirketler için de geçerli.....
    Altın kural zaten bu; Herkesin tersine hareket ettirmek...
    6'larda tavanlar başladı ve bir çok tavan işlemsiz yapıldı..Çünkü çok mal düşürdüler..Sonra aç kapalarla atlayanlar çıkartıldı ve 30'lardan sonra tavanlar açılmaya başlandı..İnsanlar şöyle zannetti bedelli verince daha gidecek..Bu nedenle herkesi 30 üstü mal sahibi yaptılar..Maliyetleri olsun max. 8 lira..
    ALtın vuruşlar yani büyük operasyonlar hep böyle olur..Öyle bir mal toplanır ki sonra çok hızlı tavanlar başlar..
    Pandemi sürecini hatırlayalım; Uçak şirketleri tabiri caizse battı ama adamlar böyle düşünenlerin mallarını aldı Pgsus'u 20 liradan 60 liraya götürdü...Normalde tam tersi olur değil mi? Burada her şey pozisyon..Çünkü insanlar 20'den sattı..SOnra 60'dan sıraya girdi aynı burada 30'dan sıraya girdiği gibi..
    Maçlar oynanmazken Fener'i aldılar 10'dan 50'ye götürdüler...Altın vuruşlar hep böyledir...Kimsenin elinde 1 lot kalmadığı an tavanlar başlar..Sonrası malum..

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Altın kural zaten bu; Herkesin tersine hareket ettirmek...
    6'larda tavanlar başladı ve bir çok tavan işlemsiz yapıldı..Çünkü çok mal düşürdüler..Sonra aç kapalarla atlayanlar çıkartıldı ve 30'lardan sonra tavanlar açılmaya başlandı..İnsanlar şöyle zannetti bedelli verince daha gidecek..Bu nedenle herkesi 30 üstü mal sahibi yaptılar..Maliyetleri olsun max. 8 lira..
    ALtın vuruşlar yani büyük operasyonlar hep böyle olur..Öyle bir mal toplanır ki sonra çok hızlı tavanlar başlar..
    Pandemi sürecini hatırlayalım; Uçak şirketleri tabiri caizse battı ama adamlar böyle düşünenlerin mallarını aldı Pgsus'u 20 liradan 60 liraya götürdü...Normalde tam tersi olur değil mi? Burada her şey pozisyon..Çünkü insanlar 20'den sattı..SOnra 60'dan sıraya girdi aynı burada 30'dan sıraya girdiği gibi..
    Maçlar oynanmazken Fener'i aldılar 10'dan 50'ye götürdüler...Altın vuruşlar hep böyledir...Kimsenin elinde 1 lot kalmadığı an tavanlar başlar..Sonrası malum..
    Bundan sonrası için yorumunuz ne olur peki ? sanki şuan millet bezdirilmiş gibi, insanların tekrar satıp gitmesini istiyorlar.

4. Merhaba benim satılabilir adet 8,94 yazıyor satıp çıkmak istiyorum midemi bulandırdı bu durum artık ama küsürat için emir veremiyorum neden böyle oldu beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Bloombergte Sabancı Hold yetkilisi konuşuyor.

6. Soygun sırası Teknosa da herhalde.

7. Buradayız, devammmm
    Ya sabır ortaklar, az kaldıııı

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Buradayız, devammmm
    Ya sabır ortaklar, az kaldıııı

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Allah emeğinizin karşılığını verir inşallah kardeşim. Herşey gönlünce olsun.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Sayfa 72/167 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •