Sayfa 81/167 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 641 - 648 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by topal-hamsi Yazıyı Oku
    Valla bende yağmur Elif'in dediklerine göre çok hayal kurdum kısmen bedelliye katıldım aslında hiç niyetimde yoktu 594 bin Rüçhan dan bahsediyordu söylemleri çok profesyoneldi carfur bedellusini ovmek icin kötü ornek olarak gösterdiği hisseyi onun sayesinde tanıdım lot aldım iyide kaar yaptım) ama şu günlerde onun bu sayfada olup gelismeleri değerlendireceğini düşünüyordum. İlginçtir başka hiç bir sayfada yazisinida bulamadım acabami diyorum ancak vebal almakta istemiyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vebal almak icin demedim. Tabiki hersey sonuc ytd ye baglaniliyor. Ama sadece ruchan miktarida baya bir etkiledi. Ortalikta ruchanlari satmayin lafindan dolayi bende ilk gun satmadim. Hesaplamadim yoksa satardimda . Herneyse umarim bir yorum yapar. Ama gec olmasa bari.

Ytd

2. Ben zamanında yazmıştım isim vermeden herkes olabilir diye ama 3 kişi nerdeyse linç edecekti beni forumda kimseye güvenmemek lazım. Ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Yağmurelif nerelerde acaba yoksa manipülatör o muydu 🤔😱
    Verdiği tek hatalı bilgi olan Rüçhan sayısı dışında verdiği tüm bilgiler doğruydu ve kağıt 7 TL den 38 TL yi gördü.
    Ancak bu kadar bilgili birinin bu kadar amatör bı hata yapmasi buradan geçmişe bakınca sanki amacı farklıydı izlenimi yaratmıyor değil.ben ilk yükselişte yagmurelif ve Sasa500 yorumlarınin desteğiyle sıfır araba parası aldım bu hisseden.cikarken güzeldi ama duserkende suçlu aramak yanlış.herkesin kendi kararı.

4. Hedefinizi koyun arkadaşlar ve hedefe geldıgınde belırrlı bir kısmını satın(misal 3$) ana paranızı cıkartın hisse maliyetiniz 0 olsun. Bunu neden söylüyorum? borsada carfur gibi hisse bitmez, Her düşüşde ek kursun olsun
    Maliyetiniz sıfır olursa gece rahat uyursunuz huzurunuz olur. 7 tlden aldıgım carfurun malıyetını aldım elimdeki posizyon %100 karlı diyeceksiniz Bir dost TAVsiyesi... Sasa500 böyle demişti sayesinde zararlarımı kapattım Allah razı olsun..

5. Yagmurelif in yorumlarini bende okudum. Ama hepsini arastirdim. Ben tepeden girenlerdenim. Hala umudum var. Hazir yemek olayi basladi. Bayilikler nasil olur etkili olur mu bilemem ama ilk ceyrek bilancoda ekmegini yiyecegimizi dusunuyorum. Burda yazilanlar sadece fikir vermeli. Eger duyduklarini arastirmiyirsan bu tamamen senin sucun. Kimse kazandigimiz paraya ortak olmadigi gbi zararimiza da ortak degil. Bu konuda birilerini suclamak mantikli gelmiyor bana arkadaslar. (Iki uc aydir burdaki yorumlari okuyorum. Alin satmayin bekleyin gbi telkinlerde bulunduysa onu bilemem)

6. hakkını yemeyelim alın satın tutun demedi hiç bir zaman zaten burada yazılanlara göre iş yaparsak yandık ama bazen acaba diyor insan. Demek istedşiğim şey şu bu süreçte görmek yorumlarını okumak isterdim.

7. Sn yagmurelif konusunda ben de şüphelenmiyor değilim. Şüphe iyidir.

1- 32 algısını ilk ortaya atan kendisi ve çok profesyonel analizler yaptı. Algı yaptıysa da 32 üstü kimseye hedef vermedi onu dinleyip aç gözlü olmadan 32 den satılabilirdi.
    2- Rüçhanlar konusunda çok yükselebilir dedi ama henüz rüçhan süreci bitmedi daha haksız çıktı diyemeyiz. İhlas bile ilk gün %400 arttı dedi ama crfsa ilk gün artacak demedi
    3- Yılın son çeyrek bilançosunu bekleyeceğim dedi. Fiyata değil bilançoya bakarım dedi. Henüz o süreç de gelmedi

Forumda başka paylaşımı olmaması şüphe çekiyor ama içinde bulunduğumuz ortamda internete bakamayacak durumda da olabilir. Kimseye körü körüne inanmamak lazım, araştırıp mantıklı ise değerlendirmek en iyi yapılacak şey bence...

Benim hedefim var, inşallah gelirse düşünmeden satacağım. Herkese kazançlı günler

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 81/167 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •