Special Days Image
Sayfa 87/167 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 689 - 696 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Pardon yanlış söyledim galiba. Yüzde 5 i geçmesi için kote ettirmek evet. Tipe dönüşüm olayı nasıl basit bir işlem mi ?
    Kurul kaydı olması koşuluyla (hemen hemen tüm şirketlerde vardır)mkk ya başvuru yapılır.basit ve kısa bı süreç.borsada tipe dönüşüm diye haberler gelir zaten hemen hemen hergun.

2. Bugün yüzümüzü güldür, şöyle bir tavan yap.YTD.

3. Bu is bankasinin maliyet 20lerde degilmiydi nasil buralarda tutuyor anlamis degilim .. ytd

4. İş bankası kullanıp bedelliye katılan var mı? Rüçhan haklarını kullanıp normal hisseler hesabına geçen oldu mu? Ben talimat verdim bankaylada görüştüm yapacagınız bişey yok dendi ama bedelli parası blokeli duruyo daha hisselerse hesapta gözükmüyor? Teşekkürler şimdiden cevap için

5.  Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    İş bankası kullanıp bedelliye katılan var mı? Rüçhan haklarını kullanıp normal hisseler hesabına geçen oldu mu? Ben talimat verdim bankaylada görüştüm yapacagınız bişey yok dendi ama bedelli parası blokeli duruyo daha hisselerse hesapta gözükmüyor? Teşekkürler şimdiden cevap için
    Bende 3 gün sonra yeni hisseler gözüktü hesabimda

6.  Alıntı Originally Posted by Furkand Yazıyı Oku
    Bende 3 gün sonra yeni hisseler gözüktü hesabimda
    Sadece işcepten mi takimat verdiniz yoksa bi şubeye dilekçede verdiniz mi?

7.  Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    Sadece işcepten mi takimat verdiniz yoksa bi şubeye dilekçede verdiniz mi?
    Bende işbank kullanıyorum. Bilgisayardan hesabımdan talimatı verdim. Büyük ihtimal 8 inden sonra geçer diye düşünüyorum.

8. Ben Garanti Bankası'nı kullanıyorum. Yatırım bölümünü aradım. Daha önceden e-mail yoluyla yatırımcı bilgilendirme formunu göndermemi istemişlerdi. Sermaye azaltımı olduğu için bu belgeyi göndermezsem rüçhanların yanacağını söylediler. Ayrıca 8inden önce çevirme işlemi de yine aynı sebepten yapamıyorlarmış.
    Lafın kısası ayın 8inde çevirecekler ve hesapta olacak.
    Sanırım aynı anda sermaye azaltımı ve arttırımı olduğu için.
    Ayrıca bu yatırımcı bilgilendirme formu imzalanması olayı SPK'nın dayattığı bir mevzu diye biliyorum.

Sayfa 87/167 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •