Sayfa 9/167 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 65 - 72 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Bugün kendimce yüklü miktarda alım yaptım, bu hissenin gideceğine inanıyorum, panik yapacak bir durum yok, çünkü yükselmekten başka çaresi yok, bize gereken sadece sabretmek, gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Bölünmeye 30 üzerinde gireceğini düşünüyorum. Aşağı gitmesi için bir sebep yok, sonuçta beklenti devam ediyor. Rüçhanları görmek lazım.. teknik olarak %50 lik bir düzeltme yaptı, fazlası abartı olur.

2.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    Bugün kendimce yüklü miktarda alım yaptım, bu hissenin gideceğine inanıyorum, panik yapacak bir durum yok, çünkü yükselmekten başka çaresi yok, bize gereken sadece sabretmek, gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Bölünmeye 30 üzerinde gireceğini düşünüyorum. Aşağı gitmesi için bir sebep yok, sonuçta beklenti devam ediyor. Rüçhanları görmek lazım.. teknik olarak %50 lik bir düzeltme yaptı, fazlası abartı olur.
    Mesela ne gibi bir beklenti devam ediyor, biraz açabilir misiniz..

3. Sasa'nın dönme zamanı gelmedi mi hala? Rüçhanı kast ediyorum. rüçhanda buradayım demişti aklıma geldi sabah. bugün yarın elin kulağında olmalı. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Mesela ne gibi bir beklenti devam ediyor, biraz açabilir misiniz..
    Henüz bölünme olmadı...

5. Onay bu kadar yakınken alım fırsatı vermesi hisse için beklentimi düşündürücü hale getirdi.bu süreçte Pazar degisikligi 2 hafta tek emir birde üstüne boykot açıklaması malesef bu kadar güzel haber akışını baltaladi.bugunku kapanış tamam mı devam mı kendim için belirleyici olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Onay bu kadar yakınken alım fırsatı vermesi hisse için beklentimi düşündürücü hale getirdi.bu süreçte Pazar degisikligi 2 hafta tek emir birde üstüne boykot açıklaması malesef bu kadar güzel haber akışını baltaladi.bugunku kapanış tamam mı devam mı kendim için belirleyici olacak.
    Hacimsiz taban gösterdiler geri toparladilar. Onlar da bizim gibi haber bekliyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 9/167 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •