Sayfa 97/167 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 769 - 776 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by topal-hamsi Yazıyı Oku
    Yağmur elif neredesin)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Spek sanirim onun yuzunden hisseyi tuttum 600 bin ruchan dan bahsetti diye.. hayirlisi bakalim

2. benide çok etkiledi ne gariptir başka hiç bir sayfada yorumu yok buraya yazmış ve gitmiş ee bizde her gördüğümüz sakallıyı dede sanmayacağız

3.  Alıntı Originally Posted by topal-hamsi Yazıyı Oku
    Yağmur elif neredesin)

Alıntı Originally Posted by topal-hamsi Yazıyı Oku
    benide çok etkiledi ne gariptir başka hiç bir sayfada yorumu yok buraya yazmış ve gitmiş ee bizde her gördüğümüz sakallıyı dede sanmayacağız
    En guzeli kari gprunce tuymekmis ders oldu

Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Eymen001 Yazıyı Oku
    En guzeli kari gprunce tuymekmis ders oldu

Ytd
    Aynen

5. Bence çok moralinizi bozmayın.

Biraz şöyle düşünün, krediyle ev aldınız, üstüne yanılıp 30-50 bin yüksek fiyata aldınız, birde üstüne kiraya verdiniz ama kiracınız kirayı ödemiyor.
    Hem faiz ödüyorsunuz hemde kira getirisi yok...
    Tamamıyla zarar bir yatırım. Satmak zor, satıp krediyi kapatsan ayrı bir zarar.

Naparsın, evim var en azından, ilerde değerlenir deyip kira işini çözmeye çalışırsın değil mi !!!

Hisseyi alınca, düştüğünde neden moralin bozuluyor... İleride değerlenir diye düşünmüyorsun...

Bu arada ev aldığın zamanda, hep yükseleceğini zannetme, yanlış yerde ev alırsan, değeri daha da düşer, emin ol...

Yani diyeceğim o ki, hisse senedi daha likid bir piyasa.
    Paranızı heryerden kaybedebilirdiniz... O yüzden yatırımınızı bu piyasada temel ve tekniğe dayandırınız.
    Bende de çok küçük miktarda crfsa kaldı, genelini sattım. Ancak hisse ile ilgili çok olumsuz düşünmüyorum.

Sadece yataya sardı, zamanı gelince yukarı hareketini yapacağını düşünüyorum. Temel Analizi ise azıcık incelediyseniz zararı olduğu açık ama iyiye gidiyor. Ayrıca yatırımlar yapacağını ve büyümek istediğini söyledi şirket.

O yüzden önümüzdeki süreçte temel ve teknik ile verilen sözlerin ve planlanan yatırımların yapılmasını takip ederek hisseyi elimizde tutup tutmama kararı almak herkesin kendi tasarrufudur.

Unutmayın, bu piyasada bilgiden daha çok algı önemlidir. Moralinizi yüksek tutun ve yanlış algılara kapılmayın.

Herkesin zararının çıkarıp, fazlasını kazanması dileğiyle... Kendinizi üzmeyin.

Şunu da söylemeden edemeyeceğim, yağmurelif in yazdıkları beni de etkiledi ancak teknik ve temele bakarak bende alım yaptım. Ancak %88 kar gördüm satmadım, hata kimde ??? Tabiki bende... Kendisini tanımam ama benim kararlarım beni bağlar her zaman. Sizde böyle düşünün, ayrıca zararı olan arkadaşlara da şunu söyleyim, eğer yepyeni zirvelerden hisseye girip çok büyük zarar etti iseler, kusura bakmayın, büyük risk almışsınız. Bu risk her hissede aynıdır, Bir kağıt çıktığı yere tekrar dönebilir. Borçla hisse alıp zarar edene de Allah yardım etsin.

O yüzden hiç kimse kendi hatasına üzülmesin, kabullensin, moralini yüksek tutsun. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Kote ettirilen her hissenin satılma zorunluluğu var mı?
    %5 hisse içinde Sabancı'nın şahsi hesabı adına hissesi olamaz mı?
    Mkk ya kote ettikten sonra halka açıklık %5in üzerine çıkmış olacak buda Pazar degisikligi için yeterli değil mi?
    toplam 6mio civarı olacak dolaşımdaki lot sayısının sahiplerinin ismi önemli mi?yabancı ortagin hiç mi aklı yok da milyon milyon lot kote ettirip bu fiyatlardan borsada satmayı bilmiyor.
    Siz yabancı ortak olsanız madem lot satilmasi gerekicek neden ortaklık payımıza göre borsada satmayalim demezmisiniz?zaten ruchanlarimizi bedava size hibe ettik bide tahtada bizden bedava aldığınız lotlari 100 liradan mi satcaksiniz demez misiniz?
    Sabancı yabancinin da ruchanlarini alıp 400 mio para yatirdigina pişman mı oldu da bu parayı lot satarak geri mi alacak?

Sorular çok . Bu süreci alt Pazar olayı çöp etti.eminim koca Sabancı paraya ihtiyacı olsa tahtada 250 mio TL mal satcak olsa yapacağı son şirket crfsa olurdu

7. 2.5 milyon lotu tahta da satacağını sanmıyorum. 40 taban yer. Hiç kimse kendi malının ayağa düşmesini istemez , sonuçta şirketin %59 una sahip. Ayrıca bedelli öncesinde ortağının rüçhanlarını bedelsiz aldı ve 1 yıl satmayacağı taahhüdü var. Şimdi bunu ikincil piyasada satmaya kalksa kimse ne oluyor demez mi. Cezai yaptırımı var .
     Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Kote ettirilen her hissenin satılma zorunluluğu var mı?
    %5 hisse içinde Sabancı'nın şahsi hesabı adına hissesi olamaz mı?
    Mkk ya kote ettikten sonra halka açıklık %5in üzerine çıkmış olacak buda Pazar degisikligi için yeterli değil mi?
    toplam 6mio civarı olacak dolaşımdaki lot sayısının sahiplerinin ismi önemli mi?yabancı ortagin hiç mi aklı yok da milyon milyon lot kote ettirip bu fiyatlardan borsada satmayı bilmiyor.
    Siz yabancı ortak olsanız madem lot satilmasi gerekicek neden ortaklık payımıza göre borsada satmayalim demezmisiniz?zaten ruchanlarimizi bedava size hibe ettik bide tahtada bizden bedava aldığınız lotlari 100 liradan mi satcaksiniz demez misiniz?
    Sabancı yabancinin da ruchanlarini alıp 400 mio para yatirdigina pişman mı oldu da bu parayı lot satarak geri mi alacak?

Sorular çok . Bu süreci alt Pazar olayı çöp etti.eminim koca Sabancı paraya ihtiyacı olsa tahtada 250 mio TL mal satcak olsa yapacağı son şirket crfsa olurdu
    Son düzenleme : onsekiz; 14-12-2020 saat: 01:15.

8. Yine elimize verdiler ,elimize verdiler,

Sayfa 97/167 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •