Sayfa 99/167 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1331 madde; 785 - 792 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. CRFSA - Carrefoursa

Hocam sasa500 ü ben de şahsen tanımam. Ama benim de takip ettiğim birkaç kişiden (dudu, sasa500, refaba) birisidir. Onun sayesinde forumdan kaç kişi hisse yakalamıştır tahmin bile edemiyorum.

Carrefour, kent gibi hisselere çok insanın girmesine ve büyük karlar almasına vesile olmuştur.
    Sadece bölünmeden önceki günlerdeki yazısına istinaden 28 lerden verseydim malı yine kurtarmıştık. Onun erken satmasına rağmen yorum yapması bizim kötülüğümüzü istediği anlamına gelmiyor. En azından fikrini savundu ve arkasında durdu.
    Laf söylenecekse tek lafı hakeden yağmurelif tir. Algının kralını yaptı.
    Spek’tir yada değildir demiyorum. Ama o kadar laftan sonra en azından gelip buradan söylenenlere cevap verirdi insan.
    Söylediği şeylerin arkasında dururdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    Hocam sasa500 ü ben de şahsen tanımam. Ama benim de takip ettiğim birkaç kişiden (dudu, sasa500, refaba) birisidir. Onun sayesinde forumdan kaç kişi hisse yakalamıştır tahmin bile edemiyorum.

Carrefour, kent gibi hisselere çok insanın girmesine ve büyük karlar almasına vesile olmuştur.
    Sadece bölünmeden önceki günlerdeki yazısına istinaden 28 lerden verseydim malı yine kurtarmıştık. Onun erken satmasına rağmen yorum yapması bizim kötülüğümüzü istediği anlamına gelmiyor. En azından fikrini savundu ve arkasında durdu.
    Laf söylenecekse tek lafı hakeden yağmurelif tir. Algının kralını yaptı.
    Spek’tir yada değildir demiyorum. Ama o kadar laftan sonra en azından gelip buradan söylenenlere cevap verirdi insan.
    Söylediği şeylerin arkasında dururdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Benim de kendisiyle bi alıp veremediğim yok olamaz da. Ama son mesajları bana göre yanlıştı. (daha ağır şeyler yazmak isterim ama arkasından atmış gibi olmayım) sizi etiketlese istediğini yazsın. Ama sizi mkokoko yapacaklar yazan bi kişiden bi fayda göreceksem görmeyim batırayım tüm paramı. Bu yazdığı son mesajlar sizi rahatsız etmiyorsa bi şey diyemem. Ama burda zararda olan bi çok kişi var. Hissesi olmayan birirnin böyle bi yorum yapması son derece yanlış. Neyse bunların kimseye faydası yok.

Yağmurelif konusunda da bir kaç yorumunu okudum sadece. Ve düşüş başladıktan sonraki zamanlarda yazdı mı bilmiyorum. Hani ben iki gün sonra satsam crfsa yı gelip burdaki yorumları bile okumam. Geçtim onu sattığım hisseyi portfoyden de çıkarıyorum işim bitmişse. Belki haberi olmayabilir burdaki yazılarlardan. Benim takip ettiğim zamanlarda da çok yazmazdı. Ne yazdı ne yaptı bilgim yok. Sadece bi yorum benimksi.

3. Bencede mokoko filan terbiyesizliktir boşa yazan birisi bence...

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Resmen fıtık oldu pırttı
    Ters kamayla sürüyo
    Avod grafiği de aynı
    Aşaaaağıya gidiyo
    Ağa öyle istiyo
    Sabır sınıyor

Çoook acemiyimmm
    YTD

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku
    [ımg]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201215/1a6b6cb75ff533b01d30e825c250f231.jpg[/ımg]

resmen fıtık oldu pırttı
    ters kamayla sürüyo
    avod grafiği de aynı
    aşaaaağıya gidiyo
    ağa öyle istiyo
    sabır sınıyor

çoook acemiyimmm
    ytd

sent from my iphone using tapatalk
    bizde fıtık olduk burda, sabrın sonu selametse sorun yok hocam..

6. Avod kırdı bugün
    Darısı başımıza

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Vakıfbank trade hesabında, Akbank in 2,5 milyon lotu aldığı görünüyor, bilgisi olan var mı

8.  Alıntı Originally Posted by SA DO Yazıyı Oku
    Vakıfbank trade hesabında, Akbank in 2,5 milyon lotu aldığı görünüyor, bilgisi olan var mı
    Evet doğru.hisseler kote ettrilmis görünüyor.toplamda 6.813.635 lot var. Sadece akyatirimda 2.934.045 lot olmus

Sayfa 99/167 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •