Special Days Image
Sayfa 124/167 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 985 - 992 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Borsa çok kotu tüm kağıtlar düşüyor.ben tekrar crf maliyetlendim.ters psikoloji.
    artik yukselebilirsin ����
    75 üzeri kapanış güzel olur benim icin
    SABIR

Sn.bsg Size de malı pazarlamısım !!!
    Ben de İSTEREM !!! SIFIR ???

2.  Alıntı Originally Posted by Eymen001 Yazıyı Oku
    Tavsiye verme diyorsun ama sende tesvik ediyorsun bu kojusmalarla. Baskasi sana uyup ustten satayim asagidan alayim derse alamazsa sende vebale girersin . Ytd

Veya daha pahali alirsa. Herkes aklini kendi kullansin boyle yorumlarin hic biri hos degil. Varya haber falan buyrum koyun surdan aldim burdan satttim demek tesviktir
    Size gerçekleri yazan değil hayal kurduran adamlar lazım.
    Burası forum herkes bilgisini paylaşır aklı olan kendi süzgecinden geçirir aklı olmayan da hiç tanımadığı adamın hayal dünyasında ordan oraya savrulur.7 liradan burada paylaşılan bilgiler sayesinde Cook paralar kazananlar oldu.saolsunlar.
    Keşke şu foruma girdigimde 2 satır bilgisi olan insan yazsa da akıl yurutebilsek.
    Sadece haber takip etmek istiyorsanız www.kap.gov.tr yi takip edebilirsiniz tam istediginiz gibi bı site

3. Müşterinin ayağı alışsın diye 600 TL alışverişe 100 TL hediye puandan sonra tek seferde 400 TL alışverişe 50 TL anında puan geçen sene yapmış miydi hatırlayamadım yapsada telefon söyleyip alışveriş imkanı yoktu

4. Son gelişmeler ve haberler ışığında bence şirketi ya adam etmeye çalışıyorlar yada satmaya hazırlanıyorlar bu yüzden sabırlı olmakda fayda var diye düşünüyorum saygılar.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Son gelişmeler derken nelerden bahsediyorsunuz ?
     Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Son gelişmeler ve haberler ışığında bence şirketi ya adam etmeye çalışıyorlar yada satmaya hazırlanıyorlar bu yüzden sabırlı olmakda fayda var diye düşünüyorum saygılar.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Aylarca zararda bekleyenler 2 gün hisse artı yapınca fikir dağıtmaya başlayip🙂🙂🙂 hedef fiyat veriyorlar.
    Sormazlar mi adama madem bu kadar biliyonuz zevk olsun diye mi yüksek fiyattan mal alıp zirve yapan borsada zararda bekliyorsunuz??
    60-70 arası gördüğüm dip seviyelerimi 69-74 TL arası olarak revize ediyorum.
    Herkesin yolu açık olsun umarım zararda yatırımcı kalmaz.
    Geçen hafta yazdığım 69-74 dip seviyem kurusu kuruşuna calisiyor.
    69 altında dugusallaiga yer yok!!!

7. Üçgen kırılımı hakkında ne düşünüyorsunuz büyük bir üçgen var kırılımı yukarıya atar mi sizce

matriks dip zirve analizi durumu

zirveye uzaklığı

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 124/167 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •