Sayfa 125/167 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Merhaba arkadaşlar, bölünme sonrası küsürat hisse kaldı elimde? bunu elimden nasıl çıkarabilirim? Teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar, bölünme sonrası küsürat hisse kaldı elimde? bunu elimden nasıl çıkarabilirim? Teşekkürler.
    aracı kurumunuzla görüşün, bazısı sözlü talimat bazısı da yazılı dilekce istiyorlar. küsüratlı lotları satmak istiyorum deyince gerekli yönlendirmeleri yaparlar. lot altı pazarda, baska küsüratlarla birlestirilip satılıyor. benim hesapta kalmıstı 3-4 tane küsüratlı hisse. dilekceyi tarayıp göndermiştim. gereksiz kalabalık yapıyorlar
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

3.  Alıntı Originally Posted by gollum Yazıyı Oku
    aracı kurumunuzla görüşün, bazısı sözlü talimat bazısı da yazılı dilekce istiyorlar. küsüratlı lotları satmak istiyorum deyince gerekli yönlendirmeleri yaparlar. lot altı pazarda, baska küsüratlarla birlestirilip satılıyor. benim hesapta kalmıstı 3-4 tane küsüratlı hisse. dilekceyi tarayıp göndermiştim. gereksiz kalabalık yapıyorlar
    Teşekkürler

4. Ulan sabancıda bunu yaparsa artık.
    Endex çıkarken düş endex düşerken düş.
    Ben böyle carrefoursa nın...

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sent from my iPhone using Tapatalk

6. bu hisse acaba sermaye artisimi yapmistir yoksa gecen yildan beri 10 katmi olmustur?
    Canlar gider heyyyy

7. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 125/167 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •