Sayfa 56/167 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 441 - 448 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Ulan kim bu onun bunun çocuğu baskılıyor fiyatı delireceğim ya. 24'ün üstünü göstermemeye yemin etmiş adam zararına bile olsa basıyor aşağı ******** köpek.

2.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ulan kim bu onun bunun çocuğu baskılıyor fiyatı delireceğim ya. 24'ün üstünü göstermemeye yemin etmiş adam zararına bile olsa basıyor aşağı ******** köpek.
    Sadece KY nin bir kısmı kaptan bile haberi yoktur. Bir kısmı ise ümitsizdir. Rüzgarı tam alamadı bu yüzden bence. Birazdan toparlar diye tahmin ediyorum. Sadece benim tahminim. yatırım tavsiyesi değildir.

3. Hissede enteresan hissedarlar da cuma verdigimin birazını sabah dayanamadım geri aldım. Hadi kalktı gidiyoruz dedik birileri tepeye vurup duruyor. Ne iş anlamadım. Elimizdeki 2 bin hissede gözün varsa verelim usta. Bu kadar hazımsızlık ayıp oluyor

Bı çorba parası istediğimiz. Araba parasi fırsatını kaçırdık. Elimizdeki den olmayız insallah.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. Bir diğer enteresanlik bugün ilan edip yarın bölmek. Kardeşim 2 gün sonra böl belki kaçmak istiyorum. Hissede brüt var istesem de satamiyorum. Yarın mecbur Rüçhan sahibi olacağız

Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Anlamadım? Ekte bulunan formu imzalayıp bir yerlere mi göndermemiz gerekiyor arkadaşlar?
    Teferruat kardeş onlar. O onay elektronik olarak da verilebilecek. Sıkıntı yok.

Stefan Zweig

6. Rüçhanı hisseye dönüştürmek için gereken bedelliye katılım bedeli hesapta son gün olması gerekiyordu değil mi? ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Musluğun başındaki zat diyor ki ;Zarar eden bu Market'den size çorba da vermem.,Makarna da...!..
    ;-))

8.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Bir diğer enteresanlik bugün ilan edip yarın bölmek. Kardeşim 2 gün sonra böl belki kaçmak istiyorum. Hissede brüt var istesem de satamiyorum. Yarın mecbur Rüçhan sahibi olacağız

INFO'da yarına verdi bölünmeyi. Yangından mal kaçırıyorlar sanki
    Bugün tavan ya yapacak ya yapacak. Tavandan aşağı satmam. Rüçhana girerim bedelliyede katılırım ama 1 mal vermem. İnat ettim

Sayfa 56/167 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •