Sayfa 144/167 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Ben sermaye artırımında kullanacağımı bedelsiz olarak algıladım. Ancak bir yerlerde bedelli çalışması demişse o zaman bu parayı rüçhan haklarını almakta ve karşılamakta kullanabilir. Yanlız dikkat etmekte fayda var. Artık moda biliyorsunuz, geçen senede yaptı. %500 bedelli artır, aynı anda %100-200 düşür.
    Yazdıklarımın hiçbiri al, sat, tut tavsiyesi ve Ytd, Şti, Ltd değildir. A.Ş Hiç değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Katsura Yazıyı Oku
    Negatif ozkaynak ile bedelsiz olmaz. Muhtemelen gelen para ile önce ozkaynakları düzeltecek, sonra bedelli yapacaklar.
    Soru şu: 7.6 milyon lot kaçtan satılacak? Toplu olarak devrederlerse 30-40 TL arasi devredilir. Bodoslama piyasaya verirlerse Allah yardımcımız olsun.
    Sayın katsura, adana gayrimenkulle birlikte ortalama 440.000.000. Borsada işlem gören tip %50-60-70 olsa bedellinin bir anlamı olur. Ancak %5 alt tarafı. Hadi sattıktan sonra %10. %90 ı kendi karşılayacak birde rüçhanı satanlar kullanmayanlar olursa. Anlayamıyorum. Milletten gelecek 3 kuruşa mı göz dikti. Ayrıca toplu olarak bu fiyatlardan kimde almaz bu hisseyi. Borsada işlem gören tipe döndürmüşler zaten. Tahtada satacaklar. Ama ne zaman başlarlar bilmiyorum. İlginç tarafı sürenin az olması.
    Yazdıklarımın hiçbiri al, sat, tut tavsiyesi ve Ytd, Şti, Ltd değildir. A.Ş Hiç değildir.

3. Bedelli yaparsa o zaman satış ve adana gayrimenkul satışından 440.000.000 tl para gelecek ortalama 30 tl diyorum ama daha da aşağı olabilir, çünkü sığ hissede 7,6 milyon lotu 31 aralığa kadar satmak atom bombası gibidir. Şimdi bu parayla %300 kaldırırsa 381.000.000 eder %100 düşürürse 190.500.000 hisse yapar. Tabii bazı aktiviteleri devreye sokup fiyatı ve hacmi artırırsa çok düşmeyebilir. Benim öngörüm 2021 için 28,00 leri görecekti, şimdi bu satışla 22-23 hatta rağbet görmezse hisse 16-17 leri gördürebilirler. Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Tabi bu öngörülerim bölünme öncesi öngörü yanlışllık olmasın. Sakın şunu unutmayın geçen seneki performansı bu sene bekleyenler hüsrana uğrayabilir.

4. Lotlar ikincil piyasadan satilacak

5. Kardeş ben ikincil piyasa falan bilmem. Yani sen şunu mu demek istiyorsun. İkincil piyasada 25,00 tlden işlem görürken, birincil piyasada 60,00 liradan mı görür diyorsun. Bana onu söyle.

Alıntı Originally Posted by Eymen001 Yazıyı Oku
    Lotlar ikincil piyasadan satilacak

6.  Alıntı Originally Posted by vahira Yazıyı Oku
    Kardeş ben ikincil piyasa falan bilmem. Yani sen şunu mu demek istiyorsun. İkincil piyasada 25,00 tlden işlem görürken, birincil piyasada 60,00 liradan mı görür diyorsun. Bana onu söyle.
    Alakasi yok ikincil piyasa sana bana degil hepsini yuklu olarak satacak

Gecen yil teknosa gibi

Yuklu satti bir anda herkes sassirdi sabahta herkes carfur hissesine saldirdi 74ten

7. Espriyi anlamadın. Bak ben sana tehlikeli olayı anlatayım. Şimdi ikincil piyasada kaldıra kaldıra satacak. Kime, yine kendine... İkincili kullanarak birincili uçuracak pegasus olacak. Sonra ikincilleri birincide basacak.. Kim basmıs olacak, ikincilden alan yabancı birileri.. Bak bazı aile şirketleri, şirketi borçtan nasıl kurtarırızdan nasıl kâr a geçiririzden çok birşey yaparken birilerini basıl düdüklerizle uğraşır. Halbuki buna yordukları kafayı başka şeye yorsalar, şirket kâr a geçer.🤪😁

Alıntı Originally Posted by Eymen001 Yazıyı Oku
    Alakasi yok ikincil piyasa sana bana degil hepsini yuklu olarak satacak

Gecen yil teknosa gibi

Yuklu satti bir anda herkes sassirdi sabahta herkes carfur hissesine saldirdi 74ten

8. Dikkat ettiyseniz, millet bu sene yoğurdu üfleyerek yiyor. Hâlâ 120 ile 170 tl arasında yüzbinlerce vekleyen madur var.

Sayfa 144/167 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •