Sayfa 131/167 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Yazık sabancı bu pazarın en dibindesiniz ya düzeltin imanınızı piyasada yada satın carrefoursa yı daha fazla rezil olmayın

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilançoyu incelediniz mi ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

3. Bu tarz hisseler nedeniyle yatırımcılar koinlere kaçıyor. Borsa istanbul yönetimi, spk gibi kurumlar hisse piyasalarını iyi yönetmeyen şirketleri denetlemeliler. Zira kaybeden sermaye piyasamız oluyor.

4. Öncelikle ben yıllardır BİM ciyim. Carrefour sa'nın düşük bir fiyat ve işlem görmesini dikkatimi çekti. Onun için grafikleri yorumları verileri 2020 temmuzdan bu tarafa bir irdeleyelim dedim. Değerli bir arsayı satmış, bedelli yapmış, dolaşımı %5 e çıkarmış, kiracılık haklarına migros'a devrediyor. şu anda 1 milyarın üzerinde borcu var. şimdi gelelim benim görüşüme. bu olayları bir Fazıl gibi birleştirdiğimiz zaman ortaya tek bir şey çıkıyor Carrefour sayı satmaya hazırlanıyorlar. Satarken de arkada değerli bir şey kalsın istemiyorlar. Olacak diye bir şey yok yanılıyor olabilirim de. Ancak durum bu bekleyip göreceğiz. Güçlü bir şirket alırsa çok yukarılara gideceğini tahmin ediyorum. Ancak kim alacak ismi aynı mı kalacak değişecek mi alan adam kaç mağazaya kapatacak bunlar çok önemli.
    Yazdıklarımın hiçbiri al, sat, tut tavsiyesi ve Ytd, Şti, Ltd değildir. A.Ş Hiç değildir.

5. Hacı Sabancı mı satacak yabancı ortak mı satacak ikisi birden mi satacak. Bütün hisselerimi satacaklar belli bir oranda mı satacaklar. Hadi attın kuyuya bir taş çıkarın bakalım.
    Yazdıklarımın hiçbiri al, sat, tut tavsiyesi ve Ytd, Şti, Ltd değildir. A.Ş Hiç değildir.

6. Ceo olacak meymenetsiz 100 tane yeni mağaza açacağız diyor ama.

7. Ceo sun gitsin 180 tl den 60 tl ye düşerken neredeymiş pasaa

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Carrefoursa hisse senedi almaya çekiniyoruz her yerde kötülüyorlar yazık itibarları yerle bir oldu.

Sayfa 131/167 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •