Sayfa 41/167 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 321 - 328 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Sakince izleyelim arkadaşlar. Herkesin stratejisi kendi risk algısına göre degisebilir elbette. 30-35 ten hisseye girip terste kalan ile 7-8 maliyetli arkadaşın aynı psikolojide aynı yaklaşımda olması mümkün değil. Bunun için herkes kendi stratejisini belirlesin Bana göre doğru olan başka birine göre yanlış olabilir. Benim sattığım yerde salıp benden daha çok kazanan da olabilir. Gerçekten önemli olanın fiyat değil trend olduğunu yaşayarak görmekteyiz.
    Temenni olarak umarım hepimiz kazanırız. Umarım KY kazanır. Ben de zaman zaman gir-cik yapsam da eylülden beri burdayım. Bekliyoruz..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2. iş yatırım cuma baktı tahta tavan gidecek, satış yaptı. bugün baktı a1, teb satış yapıyor, tahtayı yukarı çekiyor şu ana kadar. tam tahtacı iki gündür. ytd

3. Bu saate kadar tavana kilitlemesi gerekmiyormuydu ?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Bu saate kadar tavana kilitlemesi gerekmiyormuydu ?

Acelemiz mi kardeş? Bir yere mi yetisecegiz. Tavan kitleyip bozacagina kitlemesin. Hatta tavan tavan gideceğine az az gitsin bence. Terbirsiz bir süre gitsek iyi olur.

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5. Acelemiz yok doğru diyorsun eylülden beri burdayız çorbayı içmeden gitmeyiz 7.50 maliyet 38.xx leri gördük acelemiz yok yani ama çizerek gitseydi bir kaç gün daha fena olmazdı. Ytd
     Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Acelemiz mi kardeş? Bir yere mi yetisecegiz. Tavan kitleyip bozacagina kitlemesin. Hatta tavan tavan gideceğine az az gitsin bence. Terbirsiz bir süre gitsek iyi olur.

Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Acelemiz yok doğru diyorsun eylülden beri burdayız çorbayı içmeden gitmeyiz 7.50 maliyet 38.xx leri gördük acelemiz yok yani ama çizerek gitseydi bir kaç gün daha fena olmazdı. Ytd

Sabrınıza istinaden inşallah kazancınız bol olur. Ben 7,5 maliyetliyi 28den verdim 27den tekrar girdim. Bilen bir üstada sormak isterim ki takımımızın santraförü CrfsaR mi, yoksa CrfsaE mi olur? Sermaye azaltım ve arttırımlı ilk hissem olacak.

Sayfa 41/167 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •