Sayfa 44/167 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 345 - 352 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Onu bunu bilmemde, şu kağıdın beklentileri ve lot sayısının düşmesi, arkasındaki holding gibi artıları varken bu kadar beklemesi ve yatırımcıları bezdirmesi ...yapılacak iş değil.

Belli ki, ky istemiyorlar!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bugün meksa çok bozdu kağıdı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Hisse 4 sene boyunca 3 ile 7 arasında gitti geldi. Tahmin ediyorum o zaman bile kağıda bu kadar sallanmamıştır.
    Doğru zamanda doğru yerde değilsen kabahati hissede aramayacaksın. Ne zaman ben nerede hata yaptım dersen o zaman doğru pozisyonu almayı öğrenirsin.
    Eleştiri değil tavsiyedir.

4. Bugün saat 17 den sonra çok saçma fiyatlar gördüm alış 24 satış 27 gordum. Çok şaşırtıcıydı. Alana bakıyorum iş hala alıcı satana bakıyorum yatırım hala normal satıcı. Meksa aradan saçma bir şekilde ve tamamen tahtayı manipüle etmek için devreye girdi. İsteseydi sakince 27 ortalama ile elimdekileri verebilirdi.

İsimler çok önemli değil belkide alan da satan da aynı kişi ve gruplar. Bilemiyorum.
    Sanko 1 günde 3 milyon koyup 300 bin alıp gitti galiba. Ben de azdan az çoktan çok diyorum.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5. Pandemi etkisi, kapanma riski gıdalarda belli bir harekete sebep olurken bizim aç gözlü tahtacı bizim elimizde 3-5 yüz lota göz dikmis. Yazıklar olsun.

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Pandemi etkisi, kapanma riski gıdalarda belli bir harekete sebep olurken bizim aç gözlü tahtacı bizim elimizde 3-5 yüz lota göz dikmis. Yazıklar olsun.

çok aşağılık bir tahta yapıcısı varmış. tam bir hint dilencisiymiş.

Sayfa 44/167 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •