Sayfa 46/167 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 361 - 368 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Kağıdı 18 TL' den sattı. 38 gördü düştü gene 18 görmedi.
    Kağıtla işin bitsiyse burda ben dedimcilik yapmana gerek yok.
    Benim maliyetim 7.5 en başından beri burda beraberiz. Düşsün çıksın bana giren yok ama şunu söyliyim kağıdı sattıgım anda basar giderim.
    Bildimcilik oynamak için bidaha foruma gelmem.
    Zaten CRFSA için üye olmuştum.
    Bende 20 de malı kaptırdım arkasından çok baktım. Dönüşte tekrar kademeli girdim. Maliyetin şuan 10-11 civarı. Bence önemli olan onay almasiydi. Bu aşamadan sonra Az çok bir harçlık verecektir diye düşünüyorum.
    Yine söylerim herkesin risk algısı kendine özel.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Yazdığında 22 tl di şuan 24.30.
    Algı böyle birşey işte. Kağıt yüzde 10 yapmış tavan tavan gitmedi diye ben söylemiştim diyor.
    Sasa 500 un Art niyetli birisi olmadigindan şüphem yok sayesinde bu hisseden ciddi olarak para kazandım 7-39 yolculuğunda.tsk de ederim kendisine.sadece yaklaşımı kotu bı zamanda oldu elinde hisse olanlar için.guzel bı kapanış herşeyi degistirir hala

3. Arkadaşlar neden bu kadar karamsarsınız ki?
    Borsa zaten kıpkırmızı. XBANK'ta kâr satışımı yoksa yine bir işler mi dönüyor bilmiyorum -%4'e gidiyor. E bütün endeksler ekside. BİST'te kâr satışları yada düzeltme varken neden bizim bakkalın tavana gitmesini umdunuz anlamadım?
    Bugün düşer yarın çıkar. Daha yönetim kurulundan bölünme tarihi açıklanmadı. Bu kadar sabırsız olmayın.
    Kale gibi sağlam kağıtlar bile -%2, -%3 yapmış karfur kim ola ki bu durumda artı yapsın?

Rüçhan pazarı umarım 15 gün fazla olur

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Bana göre;
    19 Kasımdaki TCMB toplantısından sonra faiz arttırım kararı beklentisi başta büyük aracı kurumları veya yatırımcıları nakite döndürmüş olabilir.Bunun için dün tavan bugün aşağıya çekmiş olabilir endeksi.

Aynı gün Crfsanın Genel kurulu var. Fiyat düşüşü de fırsat olarak değerlendirdim kendim için maliyet düşürdüm. Satanlar da kalanlar da inşallah kazançlıdır.Benim hedefim benimdir. Senin hedefinin de başarılı olmasını dilerim.YTD.

6. Gün gelir an gelir derte bir zevk verir.
    Gün gelir sevene carfurda zor gelir.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 46/167 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •