Sayfa 123/167 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 977 - 984 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Aylarca zararda bekleyenler 2 gün hisse artı yapınca fikir dağıtmaya başlayip🙂🙂🙂 hedef fiyat veriyorlar.
    Sormazlar mi adama madem bu kadar biliyonuz zevk olsun diye mi yüksek fiyattan mal alıp zirve yapan borsada zararda bekliyorsunuz??
    60-70 arası gördüğüm dip seviyelerimi 69-74 TL arası olarak revize ediyorum.
    Herkesin yolu açık olsun umarım zararda yatırımcı kalmaz.
    Dün yukardan sattıklarımi tekrar aldırmak için çırpınıyor kağıt🙂🙂 74 TL altında bu teklifi geri çevirmeyecegimi yazmıştım.

2. SABIR

tövbe ! Sabır Kervanına katıldım.

BUYUKSUN bensattımgitti BUYUKSUN

3. orta kanalı kıramadı bir hisse. sonra büyük kanal hedefi var. ancak sonra yükselen trende girdi diyebiliriz gibi ytd
    Son düzenleme : HBBK; 15-01-2021 saat: 12:58.

4.  Alıntı Originally Posted by HBBK Yazıyı Oku
    orta kanalı kıramadı bir hisse. sonra büyük kanal hedefi var. ancak sonra yükselen trende girdi diyebiliriz gibi ytd
    bu gerçekleşmezse bugün pazartesi salı kıs dönem ters omuz baş omuz formasyonu gerçekleşiyor, o zaman kırabilir gibi. dolayısıyla buralar kısa/uzun dönemde dip kalabilir. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by MAVİPET Yazıyı Oku
    SABIR

tövbe ! Sabır Kervanına katıldım.

BUYUKSUN bensattımgitti BUYUKSUN
    Borsa çok kotu tüm kağıtlar düşüyor.ben tekrar crf maliyetlendim.ters psikoloji.
    artik yukselebilirsin 🙂🙂
    75 üzeri kapanış güzel olur benim icin

6.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Borsa çok kotu tüm kağıtlar düşüyor.ben tekrar crf maliyetlendim.ters psikoloji.
    artik yukselebilirsin 🙂🙂
    75 üzeri kapanış güzel olur benim icin

Tavsiye verme diyorsun ama sende tesvik ediyorsun bu kojusmalarla. Baskasi sana uyup ustten satayim asagidan alayim derse alamazsa sende vebale girersin . Ytd

Veya daha pahali alirsa. Herkes aklini kendi kullansin boyle yorumlarin hic biri hos degil. Varya haber falan buyrum koyun surdan aldim burdan satttim demek tesviktir

7. SABIR

Borsada yatırımcının %1’i hisselerin %87’sine sahip
    Yazar admin - 13 Ekim 2020 1466

Paylaş
    Borsa İstanbul’da bu yıl yatırımcı sayısında tarihi bir patlama yaşandı ancak rakamların ayrıntılarına bakıldığında ortaya çarpıcı bir tablo çıkıyor. Milyonlarca kişi ekonominin gidişatına ilişkin bir gösterge olarak ve yüz binlerce kişi de yatırımı olduğu için borsayı yakından takip ederken, hisselerin büyük kısmı çok küçük bir azınlığın elinde bulunuyor.

Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) verilerine göre, yılbaşından bu yana Borsa İstanbul’da yatırımcı sayısı 659 bin 614 artışla 1 milyon 863 bin 52’ye yükseldi.

608 MİLYAR TL’NİN 528 MİLYAR TL’Sİ 22 BİN KİŞİDE
    Eylül sonu itibarıyla işlem gören hisselerin toplam portföy değeri 608 milyar 139 milyon TL olurken, bu rakamın 528 milyar 154 milyon TL’si, 22 bin 333 kişinin elinde bulunuyor. Söz konusu kişiler, elindeki hisselerin değeri 1 milyon TL üzerinde olanlar.

Yani, toplam değerin yüzde 86,9’u, toplam yatırımcı sayısının yüzde 1,3’ünün elinde. Geçen senenin aynı döneminde, toplam portföy değerinin yüzde 91,8’i, toplam yatırımcı sayısının yüzde 0,9’unun elindeydi. Yatırımcı sayısına, yerli ve yabancı tüzel ve gerçek kişiler dahil ediliyor.

8. SABIR

bensattımgitti
    Sayın mavipet.endeks düşer dusuncesi ile viopta endeks kısa poz açabilirsiniz.eger varant biliyorsaniz herhangi bir bankanın put varantini alabilirsiniz.2 pozisyonda da stopunuz olsun ters bı durumda çok para kaybedebilirsiniz

Guvercin yatırımcı olmasaydım 65,5 den alıp 80 den satmayı becerebilirdim.(MALİYET TAVAN 76)
    VIOP bizim isimiz degil !!!
    6 MERMİM VAR !!! 1'i (%15) KARAVANA !!!

Robert Bosch'un en meşhur sözü: “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.”(SABANCI)

Kara delik, astrofizikte, çekim alanı her türlü maddesel oluşumun ve ışınımın kendisinden kaçmasına izin vermeyecek derecede güçlü olan, kütlesi büyük bir kozmik cisimdir.

HEDEFİM %1
    ARTIK İSSİZİM PATRON OLABİLİRİM !!!

Sayfa 123/167 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •