Sayfa 130/166 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. *sabancı holding/alper: Carrefoursa'da bayilik sistemine geçiyoruz-bloomberg ht

2. *sabancı holding/alper: Organize perakende türkiye'de büyüyor-bloomberg ht

3. Kağıt 100 tl üzeri olmadan bu kağıttan bir cacık olmaz

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sabancı'nın zararda şirketi. Her alanda karlarını katlayan holding neden perakende de becerikli değil sorgulanması gerekiyor. Genel kurulda artık.

5. 141 tl den sen gel 59 tl lere yerli ve yabancı yatırımcı kaçar unutmaz bu hareketleri. Dabancılara güven kalmaz artık. Yatırımcıyı ve güveni tekrar toparlaması çok uzun yıllar alır en az 5 sene bence.Yazık ederler kendilerine.1 Nisanda en az 100 tl üzeri yaparlarsa belki güven gelir yoksa eriyip gider carrefoursa...

Bence nasıl 2.500.000 milyon lotu 1 ayda sattıysa buralardan artık bu lotları toplayıp yukarı çıkartmalı....

6. Endex yukarı bu yine aşağıya gözleri doymamış bunların Allah gözünüzü doyursun küçük yatırımcı kalmayınca rahat edersiniz artık.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vallahi mezardakilerinizi bile ayağa diktim paramın yarısından çoğunu çaldınız babası belirsizler. Bugün çıktım. Bundan böyle dünyaya girdiğiniz kapıya kadar yolunuz olsun. İyi aile çoçukları. ( SİZ ANLADINIZ)

8. Genel kurul'a sayılı günler kaldı. Hisse değerlemelerine sahip çıkmayan, piyasa yapma işini ehil insanlara vermeyen, küçük yatırımcıya yaka silkeleten bir yk bakalım ne savunma verecek.
    Doğru yönetim kurumsal kaygıların öne çıktığı bir anlayış üzerine kurulmalıdır. Pazarda peynir satma işi değil bu iş.

Sayfa 130/166 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •