Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 10 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Beklentisi olan hisse paylaşımları

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Beklentisi olan hisse paylaşımları

Merhaba bu konuda beklentisi olan hisseleri paylaşacağım, bilgili ve tecrübeli arkadaşlarda konuya katkı sağlarsa hep birlikte kazanırız.

Odas ın Çan halka arzı 10 güne kadar spk dan çıkabilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. -3 Kasımdaki Amerikan Seçimlerini Trump kazanacak. Trump'ın seçilmesi, Sayın Erdoğan ile olan iyi ilişkileri nedeniyle Türkiye'de pozitif olarak algılanacak ve başta bankalar olmak üzere İMKB-30 ve İMKB-100 hisselerinde güzel primlere sebep olacak.
    -Peki neden Trump kazanacak? Bunu anlamak için 2. dünya savaşından sonra oluşan dünya düzenini araştırın derim. Dünya liderliğini Amerika, Çin'e bırakmaz.
    -Beklentim garanti, işbankası, akbank, vakıfbank, halkbankası, yapıkredi, koç holding, sabancı holding, anadolu grubu, tüpraş olmak üzere İMKB-30 ve İMKB-100 hisselerinde %20-30 artışlar olacağı yönünde.

NOT: Görüşlerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır, herkesin aklı fikri kendine.

4.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    -3 Kasımdaki Amerikan Seçimlerini Trump kazanacak. Trump'ın seçilmesi, Sayın Erdoğan ile olan iyi ilişkileri nedeniyle Türkiye'de pozitif olarak algılanacak ve başta bankalar olmak üzere İMKB-30 ve İMKB-100 hisselerinde güzel primlere sebep olacak.
    -Peki neden Trump kazanacak? Bunu anlamak için 2. dünya savaşından sonra oluşan dünya düzenini araştırın derim. Dünya liderliğini Amerika, Çin'e bırakmaz.
    -Beklentim garanti, işbankası, akbank, vakıfbank, halkbankası, yapıkredi, koç holding, sabancı holding, anadolu grubu, tüpraş olmak üzere İMKB-30 ve İMKB-100 hisselerinde %20-30 artışlar olacağı yönünde.

NOT: Görüşlerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır, herkesin aklı fikri kendine.
    25.10.2020 tarihinde yapmış olduğum yorum Trump'un kazanması dışında gerçekleşti, gerçi Hazine ve Maliye Bakanının istifası bu süreci hızlandırdı, bankalar önderliğinde İMKB-30 hisseleri için daha gidecek yol var görünüyor.

NOT: Görüşlerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır, herkesin aklı fikri kendine

5. -Arçelik 3Ç karını bir önceki yıla göre %325 artırdı.
    -Froto ise VW ile işbirliğine gidecek yatırım beklentisi var.

6. -Pandemideki vaka sayısının artmasına bağlı olarak takip edilecek hisseler:
    Deva
    Ecilc
    Rtlab

7.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    -Pandemideki vaka sayısının artmasına bağlı olarak takip edilecek hisseler:
    Deva
    Ecilc
    Rtlab
    Güzel

8.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    -Pandemideki vaka sayısının artmasına bağlı olarak takip edilecek hisseler:
    Deva
    Ecilc
    Rtlab
    Sabah yaptığım paylaşımdan pozitif nasiplenen olmuştur umarım.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •