Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 10 madde; 9 - 10 arası.

Konu: Beklentisi olan hisse paylaşımları

1. En büyük bayramımız olan Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Ne Mutlu TÜRK'üm diyene.

2.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    -3 Kasımdaki Amerikan Seçimlerini Trump kazanacak. Trump'ın seçilmesi, Sayın Erdoğan ile olan iyi ilişkileri nedeniyle Türkiye'de pozitif olarak algılanacak ve başta bankalar olmak üzere İMKB-30 ve İMKB-100 hisselerinde güzel primlere sebep olacak.
    -Peki neden Trump kazanacak? Bunu anlamak için 2. dünya savaşından sonra oluşan dünya düzenini araştırın derim. Dünya liderliğini Amerika, Çin'e bırakmaz.
    -Beklentim garanti, işbankası, akbank, vakıfbank, halkbankası, yapıkredi, koç holding, sabancı holding, anadolu grubu, tüpraş olmak üzere İMKB-30 ve İMKB-100 hisselerinde %20-30 artışlar olacağı yönünde.

NOT: Görüşlerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır, herkesin aklı fikri kendine.
    25.10.2020 tarihinde yapmış olduğum yorum Trump'un kazanması dışında gerçekleşti, gerçi Hazine ve Maliye Bakanının istifası bu süreci hızlandırdı, bankalar önderliğinde İMKB-30 hisseleri için daha gidecek yol var görünüyor.

NOT: Görüşlerim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır, herkesin aklı fikri kendine

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •